Decoupage to nie tylko skrzynie i kuferki. To również rzeczy użytkowe. Pokażę jak zmienić zwykły drewniany chlebak w Wyjątkowy Chlebak Decoupage.


Od mamy męża dostaliśmy stary drewniany chlebak. Wszyscy w rodzinie wiedzą, że uwielbiam zapomniane przedmioty i dostaję ich coraz więcej. Chlebak ozdobiłam metodą decoupage. Zaplanowałam białe romantyczne wzory. Trochę w stylu shabby chic. Szczegóły związane z technika decoupage znajdziecie w wielu moich artykułach. Niżej załączyłam trzy linki do artykułów, w których pokazuje krok po kroku, na czym polega serwetkowa metoda decoupage i jak można wykonać takie przedmioty.

Chlebak pomalowałam białą farbą akrylową, przykleiłam serwetki, polakierowałam. Był trochę za idealny, jak dla mnie,  więc krawędzie przetarłam delikatnie ołówkiem. Ot, tak mi wpadło do głowy, że może to być fajny efekt a nie miałam pod ręką srebrnej czy szarej farby.  Czasem takie proste sposoby dają zadziwiająco dobre efekty.

Chlebak 2

Uwielbiam ten wzór decoupage. Zdobione sztućce, wzory, przetarcia. Dużo niedopowiedzianych elementów. Jeśli chcecie obejrzeć jak wygląda w kuchni zapraszam do wpisu: REMONT STAREGO DOMU

Zapraszam na mój profil Pinterest gdzie znajdziecie interesujące prace decoupage z całego świata. Zbieram tylko wyjątkowe rozwiązania i pomysły. Zachęcam do OBSERWOWANIA profilu >klik Pinterest<.

logo_aboutme