Wielkimi krokami zbliża się DZIEŃ DZIECKA. Rodzice, dziadkowie, chrzestni wyrywają włosy z głowy, zastanawiając się: „co sprawi dziecku radość”, „o czym marzy”, „co jest dostępne na rynku”. Pokażę Wam moją propozycję – ręcznie szyte teppe.

Romantyczne, delikatne, dziewczęce tepee. Wejście z białej koronki z różowymi kokardami. Wnętrze można wypełnić poduszkami i miękkim kocykiem. Czytać bajki, opowiadać ciekawe historie.

tepee

Wszystkie elementy tepee wykonałam ręcznie. Girlanda, poszewki na poduszki, kwiaty z materiału. Podstawa namiotu ma 110×110 cm. materiał to głównie bawełna. Jedynie front wykonałam z białej koronki. Namiot jest bardzo dziewczęcy. Jeśli macie ochotę zobaczyć   jak zrobić kwiaty z materiału, zapraszam do wcześniejszych wpisów i  króciutkiego FILMU. Przy okazji dajcie znać czy chcielibyście zobaczyć tutorial jak uszyć girlandę. 

tepee

Co myślicie o moim różowym tipi? Mam nadzieję, że nieletnia właścicielka będzie zadowolona : ) Jeśli szyłyście tipi, chętnie obejrzę zdjęcia (wrzucajcie linki w komentarzach).

Miłego dnia

Hania