HAART przeszedł lifting, a raczej poważną operację

W pewnym sensie chodziło o jego życie. Zmieniliśmy layout, podzieliliśmy wpisy na kategorie, zmieniliśmy formę komentowania. Wszystko, aby ułatwić korzystanie, aby zachęcić Was do komentowania, aby było łatwiej i przyjemniej.

Przez kilka ostatnich tygodni Pan HAART siedział po nocach, na zapleczu bloga i próbował zrealizować moje wydumane wizje. Jestem z niego BARDZO DUMNA, bo to nie było łatwe zadanie. Jeszcze 3 lata temu nie miał pojęcia o joomli czy wordpressie a teraz możecie oglądać jego dzieło.

Dziękuję za wyrozumiałość, sugestie i komentarze. Wszystkie są dla nas bardzo cenne. Dzięki Waszym wiadomościom wiemy, na co zwrócić uwagę, jakie są Wasze potrzeby, co wyróżnić a co można sobie odpuścić.

HAART po liftingu - Hanna Kozłowska czerwiec 2014Za kilka tygodni opracujemy nowy system newslettera tak, aby przekazywać wybranej grupie czytelnikom najnowsze i najciekawsze treści, aby informować o zmianach i radzić się w przypadku nowych artykułów. Wierzę, że powstanie spójna grupa radosnych fanów DIY i kreatywnego myślenia.

Pozdrawiam gorąco!

Hania