Stary drewniany dom jest naszą odskocznią. Odpoczynkiem od wielkiego miasta, poważnych spraw i obowiązków. Cierpliwie czeka na nasze odwiedziny. Nie narzeka.

stary drewniany dom

Stary drewniany dom

przywitał nas koszem swojskich jabłek. Idealnie wpisaliśmy się w kampanię JEDZ JABŁKA.  Prawdziwe, niewymiarowe i z obowiązkowym robakiem. Szybko je przerobiłam na jabłkowe powidła. Zimową porą będziemy się zajadać naleśnikami z wspomnieniem lata.

jedz jabłka (1)

Plaża, piasek, cisza, spokój.

Leniuchowaliśmy, bo pogoda nie pozwalała na intensywne działania.

stary drewniany dom (2) stary drewniany dom (3) stary drewniany dom (4) stary drewniany dom (5)

Pan HAART testował wodoodporny aparat, który kupiliśmy z myślą o wrześniowym urlopie. Byłam szczerze zaskoczona jakością nagrania i zdjęć. Obiecuję, przywieziemy z Cypru ciekawe filmy i kilka z nich Wam zaprezentuję.

stary drewniany dom (6) stary drewniany dom (7)

Letnie kino na plaży

Zupełnie niespodziewanie trafiliśmy na seanse kinowe na plaży. Świetna sprawa. Pod stopami piach, wygodny leżak, popcorn i film.

letnie kino (8)

stary drewniany dom (9)

Nie mieliśmy pojęcia, jaki film wyemitują, ale samo siedzenie na leżakach i jedzenie popcornu sprawiało nam radość. Obejrzeliśmy sporo reklam Podlasia i regionu.

stary drewniany dom (10)

Pulp Fiction to nie jest film dla 4 latka… tym bardziej, że już pierwsze kilkanaście minut obfituje w przerażającą ilość przekleństw a lektor dobitnie je wypowiadał. Szybko się zwinęliśmy.

stary drewniany dom (11) stary drewniany dom (12)

Leniwe poranki

z lekkim śniadaniem. Borówki, które ostatnio uwielbiam, pomidory z ogródka wuja, malinowe powidła. Cudownie…

sniadanie (13)borowki (14)Znalazłam czas na przygotowanie nowego projektu – siedziska z grubej gąbki. Zamieszkało w przedpokoju, który właśnie kończymy. Zostało fugowanie, malowanie ścian i dekoracja, więc chwilkę poczekacie na pełną odsłonę wielkiego przedpokoju. Zdradzę tylko, że znalazły w nim miejsc deski ze starej stodoły, które już widzieliście w naszej sypialni.

stary drewniany dom (15) stary drewniany dom (16) stary drewniany dom (17)

W starym domu czas płynie za szybko

Nie mogę się nacieszyć zieloną trawą, słońcem, ciszą. Nie chcę wyjeżdżać, pakować toreb i stać w korku na obrzeżach Warszawy.

stary drewniany dom (18) stary drewniany dom (19)Do zobaczenia przy kolejnej osłonie.

Stary drewniany dom na nas czeka.

Hania