Wenusjanki poznałam pół roku temu. Namówiła mnie Magda z My pink plum, a później okazało się, że nie tylko ja uwielbiam babskie spotkania.

O co chodzi? Wenusjanki wymyśliła Anita Kijanka i przy pomocy kilku wspaniałych dziewczyn wprowadziła w życie pomysł cyklicznych spotkań aktywnych kobiet. Nie musisz prowadzić działalności gospodarczej, ani być wielką bizneswoman : ) aby do nas dołączyć. Ważna, że masz ochotę zrobić coś dla siebie.

Wenusjanki 1
Dziewczyny zapraszają ciekawych gości, inspirują, pokazują nowe pomysły na biznes i życie. Kto wystąpił 17 listopada?

  • Otylia Jędrzejczak – pływaczka, mistrzyni olimpijska, mistrzyni świata. Dziewczyna, która przez większość swojego życia wstawał o 4 rano i nauczyła się spać na stojąco.
  • Monika Zagajska – właścicielka Mo61. Silna kobieta z doświadczeniem korporacyjnym, która otworzyła kolejny biznes.
  • Marta Fabich Krok – reprezentująca Instytut Medycyny Estetycznej i Kosmetologii.

wenusjanki 2
Mo61 – to mnie zainteresowało. Perfumy, które możesz stworzyć sama. Odwiedzasz Mo61 na Mokotowskiej, mówisz jakie lubisz zapachy, co cię kręci a czego nie znosisz, wąchasz, wąchasz, wąchasz… Wybierasz nuty zapachowe, które cię interesują, mądrzy ludzie z Mo61 trochę cię stopują abyś nie przesadziła i MIESZAJĄ TWOJE WYJĄTKOWE perfumy. Tak to sobie wyobrażam : ) Ciekawe jak będzie gdy się tam wybiorę…  Aaaa najlepsze – taka usługa i perfumy kosztują 149 zł.

Wenusjanki 3
Najciekawszą częścią spotkań są panele warsztatowe. Siadamy w małych grupach, rozmawiamy, pijemy kawę i jemy ciastka : ) Uwielbiam pogaduchy! p.s. Wyjaśniam: nie założyłam bluzki tył na przód. Tak ma być! Suwak z tylu : )

Wenusjanki 4Wenusjanki 5

Wenusjanki to coraz częściej miejsce spotkań blogerek. Na zdjęciu, od lewej: Magda z My pink plum, ja, Asia z Prezentuje Prezenty, Magda z MOAA. Poznałam nareszcie Edi Maciejewską  i Agnieszkę, a z Pedze lecę  umówiłyśmy się na kolejne spotkanie : )

wenusjanki 6Wenusjanki 7

MIEJSCE: Sofitel w Warszawie 17.11.2014
ZDJĘCIA: Magda Książek z MOAA


Już jesteśmy umówione na kolejne spotkanie – 19 stycznia 2015.

Kto ma ochotę nas poznać? : )