Ciąża to magiczny okres w życiu kobiety. Rodzą się emocje, których nie można porównać z żadnym innym doświadczeniem. Moja ciąża należała do trudnych. Każdego dnia bałam się o życie małego człowieka. Każde USG, każde badanie, każda recepta i kolejne konsultacje, były emocjonalną huśtawką. Bałam się okropnie, ale wewnętrznie czułam, że Misiek ma się dobrze. Kłębiące się myśli przelewałam na papier (właściwie na klawiaturę) i mam zapis moich 9 miesięcy oczekiwania. Zapiski pełne nadziei i wiary, że wszystko dobrze się skończy. Bardzo prywatne, intymne. Minęły 4 lata i moje zapisane wspomnienia są jeszcze bardziej wzruszające.

Album ciaza DIY

Album Ciąża

Coraz częściej kobiety dokumentują czas oczekiwania. Zamawiają sesje z brzuszkiem, wykonują gipsowe odlewy, piszą pamiętniki. Przygotowałam już kilka ALBUMÓW, w których można zapisać wyjątkowe chwile. Album zawiera czyste karty, na którym można zapisać datę pierwszych ruchów, termin porodu, opis wyjątkowych wydarzeń, wkleić zdjęcia z USG i wycieczek, zapisać wagę i zachcianki. Wiele stron zawiera inspirujące tematy, ale wszystko zależy od rodziców.

Album CIAZA diy Haart album ciaza (2).com.pl.com...com.plZachęcam rodziców do napisania „Listu do maluszka”. Zaklejamy kopertę i przyklejamy na wybraną stronę albumu. Po kilkunastu latach taki list wyciśnie łzy nawet z twardego nastolatka, nie wspominając o rodzicach.

Haart album ciaza (4) Haart album ciaza (7)Album ciąża DIY Podoba mi się ten projekt głównie, dlatego, że ograniczyłam kolory.

Czy Wam to przeszkadza?

Czy zawsze musi być różowy lub niebieski?