Nie da się ukryć (po moich ostatnich zdjęciach), że pokochałam duże ręcznie robione naszyjniki. Nawet z przeciętnej bluzki zrobią wieczorową kreację i świetnie pasują do nieśmiertelnej, małej – czarnej. Miękkie, lekkie, wygodne i co najważniejsze – niepowtarzalne. Przygotowałam kilka wersji kolorystycznych i każda kolia (naszyjnik) jest wyjątkowym projektem. Bazę stanowi miękka bawełna lub dzianina. Tworzę rulony lub warkocze i układam z nich koła. Zszywam poszczególne warstwy i podklejam filcem. Postaram się przygotować tutorial i dokładnie opisać krok po kroku wszystkie pracy, przy założeniu, że oczekujecie takiego kursu : ) Oczekujecie?


Na Blogowigilii (świąteczne spotkanie blogerów) zderzyłam się z dwiema sytuacjami:

  1. Pewna blogerka poznała mnie tylko po kolii… (dziwnie to brzmi : ) „Nie byłam pewna czy ty to ty, ale zobaczyłam naszyjnik i już wiedziałam”.
  2. Magda z bloga MOAA pokazała mi zdjęcie naszyjnika, który samodzielnie wykonała (mam nadzieję, zainspirowana moimi zdjęciami). Naszyjnik podarowała przyjaciółce i uważam, że to najlepszy z możliwych prezentów. Wyjątkowy i osobisty bo wykonany dla konkretnej osoby.

Naszyjnik czerwony

Wykonany z miękkiej, czerwonej bawełny, splecionej w dekoracyjne warkocze. Ozdobiony drobnymi kryształkami i podklejony filcem.

kolie naszyjniki DIY HAART


 

Naszyjnik srebrny

Wykonany z miękkiej, szarej dzianiny  i  srebrnych nitek. Ozdobiony drobnymi kryształkami i podklejony filcem.

kolie naszyjniki HAART DIY srebrna 1kolie naszyjniki HAART DIY srebrna 2


 

Naszyjnik biały

Wykonany z miękkiej, białej dzianiny  i  ozdobiony blado fioletowymi kryształkami. Delikatny i lekki.

kolie naszyjniki hAART DIY biala


 

Co myślicie o takiej biżuterii?

Komu się podoba, ręka do góry (a może lepiej –  zostawia komentarz) : )

Dajcie znać czy chcecie zobaczyć kurs krok po kroku.

pozdrawiam

Hania