Podziwiam ludzi tworzących rękodzieło, bo wiem jak wiele czasu i zaangażowania wymagają takie projekty. Na HAART staram się pokazywać wyjątkowe pomysły a dzięki mailom i komentarzom wiem, że z nich korzystacie. W dobie masowej produkcji i chińskich gadżetów, bardzo ciężko o indywidualność. Tym bardziej powinniśmy wspierać twórców HAND MADE. To mój mały manifest na rzecz artystów : )


Przygotowałam zestawienie wyjątkowych ZABAWEK HAND MADE. Zależało mi na pokazaniu ciekawych projektów, które zostają w dziecięcych pokojach na lata. Zostają, bo są wyjątkowe. Szymon ma prawie 5 lat i ze wszystkich zabawek z okresu raczkowania i nauki chodzenia, zostały tylko te, które wykonałam samodzielnie lub kupiłam od twórców hand made. Mamy specjalne pudełko na wyjątkowe zabawki. Pierwszy drewniany samochód, filcowa książeczka z imieniem, miękka przytulanka. To wspomnienia jego dzieciństwa. Chciałabym, aby takich wyjątkowych zabawek miał jak najwięcej. Takich, które zapamięta.

Mam nadzieję, że zainteresuję Was zabawkami hand made. Wybrałam produkty z nowego serwisu społecznościowo-handlowego ezebee.com. Serwis zrzesza twórców hand made, artystów, freelancerów ze 140 krajów i pozwala na bezpłatną prezentację/sprzedaż produktów. Podkreślam – bezpłatną! Serwis nie pobiera również żadnej prowizji od sprzedaży a to oznacza, że produkty są tańsze. Polska rzeczywistość sprowadza się do tego, że twórca sprzedając produkt za 50 zł dolicza ok. 10 zł prowizji dla platformy sprzedażowej. W konsekwencji kupujący musi zapłacić więcej. W ezebee.com jest inaczej : ) Sprawdźcie sami!


Lalka kieszonkowa

Mała (13 cm) kieszonkowa lalka z własnym śpiworkiem. Wykonana z bawełny, dzianiny, wełny i malowana wodnymi farbami do tkanin. Kolorowa, z długim warkoczem lub krótką żółtą grzywą. Zajrzyjcie do sklepu Małgorzaty Kołaczyńskiej- Strzeleckiej tu >klik<, aby zobaczyć jak wiele wersji potrafi wyczarować.

lalki kieszonkowe ezebee HAART.com.pl


Koń na patyku

Nowoczesna wersja folkowej zabawki. Kiedyś były tylko drewniane, ręcznie rzeźbione, malowane. Dzisiaj zachwycają  przyjazną miękkością. Banalnie proste a jednak wyjątkowe. Więcej zdjęć i opis tu >klik<.

konik ezebee


Pacynki

Pacynki to gwarancja wyjątkowo kreatywnych zabaw. Dzieciaki uwielbiają bajki a gdy bajkę opowiada lis lub żyrafa to mamy zapewnione brawa na stojąco. Coś o tym wiem ; ) Więcej zdjęć tu >klik<.

pacynki ezebee


Wyjątkowa torebka

Niezwykła torebka dla małej dziewczynki. Dopracowane detale i  ozdobniki. Przedmiot użytkowy i zabawka w jednym. Kto ma torebkę w kształcie czajnika –  ręka do góry! : ) Więcej zdjęć tu >klik<.

torebka ezebee


Poduszka samochód

Ten projekt mnie zachwycił. Jestem przekonana, że każdy mały chłopiec ucieszy się z takiej poduszki. Powiem więcej, sama chciałabym mieć taka poduszkę : ) Więcej wersji i  zdjęć tu >klik<.

poduszki ezebee


Lisek

Rudy lisek w szortach i skarpetach. Ma ponad 40 cm wzrostu, w sam raz aby wędrować pod pachą malucha. Agata Czechowicz z Jasła tworzy wyjątkowe zabawki. Kolorowe chmurki i grzechotki dla najmłodszych, jak i zabawki dla większych dzieci. Zajrzyjcie na jej profil tu >klik<.

lisek ezebee


Morski świat

Ośmiornica, żółw i ryba. Morskie trio doskonałe : ) Wykonane z jeansu i  ozdobione kolorowym filcem. Moim faworytem jest ryba! Więcej zdjęć tu >klik<.

zwierzeta morskie ezebee


ZOO origami

Delikatne i zwiewne origami. Twórcą jest Anne Kidivist z Berlina. Tworzy miniaturowe zwierzęta i zawiesza je na cieniutkich aluminiowych drucikach. Przepiękne i pasujące nie tylko do dziecięcych pokoi. Więcej zdjęć tu >klik<.

origami ezebee


 

Mam nadzieję, że zainteresowałam Was produktami hand made. Warto wspierać twórców, którzy urozmaicają nasze otoczenie. Oby było ich jak najwięcej! Świat będzie kolorowy : )

Która zabawka urzekła Was najbardziej? Co jest najpiękniejsze?  Może macie ochotę samodzielnie wykonać, którąś z zabawek? Czy tak jak ja, zakochaliście się w małych kieszonkowych lalkach?

Pozdrawiam

Hania


 

Wpis powstał przy współpracy zlogo ezebee