Letnie miesiące to ulubiony czas nowożeńców. Koniecznie z „r” w nazwie miesiąca i gwarancją dobrej pogody. Po sali weselnej, menu, sukni, orkiestrze, przychodzi czas na wybranie dodatków. Jednym z ważnych elementów jest KSIĘGA GOŚCI WESELNYCH. Wyjątkowa pamiątka, która coraz częściej pojawia się na polskich weselach. Pracuję nad wpisem „Oryginalne księgi weselne”, w którym pokażę kreatywne pomysły z całego świata. Wpis pojawi się za kilkanaście dni a dzisiaj przedstawiam KSIĘGĘ GOŚCI WESELNYCH, którą wykonałam dla Ewy i Michała.

Wesele Księga Gości HAART (2)Wesele Księga Gości HAART (3)
Księga ma format A4. Zawiera 50 białych kart, które wypełnią goście weselni. Ozdobiłam okładki i pierwszą stronę wewnętrzną. Zastosowałam technikę decoupage. Okładki są z twardej tektury, która po odpowiednim przygotowaniu nadaje się do malowania i naklejania decoupage. Brzegi przetarłam złotą pastą pozłotniczą i dzięki temu uzyskałam efekt shabby chic. Wewnątrz umieściłam zdjęcie młodej pary, wpisałam datę ślubu i  dedykację świadkowej, która była pomysłodawczynią całej akcji.

To bardzo klasyczna wersja księgi. W trakcie wesela goście wpiszą dedykacje i życzenia. Po uroczystości nowożeńcy mogą wkleić zdjęcia i dopisać osobiste notatki i anegdoty. Wszystko zależy od właścicieli księgi.


Kilka lat temu przygotowałam ślubny album Ani i Rafała. Jeśli macie ochotę zobaczyć – zapraszam na ten wpis >klik<.

Polecam również wpis o WIANKACH ŚLUBNYCH >klik<, w którym pokazuję 15 wyjątkowych stylizacji ślubnych z wiankiem w roli głównej.

Wesele Księga Gości HAART (4) Wesele Księga Gości HAART (5) Wesele Księga Gości HAART (6) Wesele Księga Gości HAART (7)

Podoba się Wam moja KSIĘGA GOŚCI WESELNYCH?

Mieliście księgi na swoich weselach? Klasyczne czy bardziej odlotowe?

pozdrawiam

Hania