Przyszedł czas na zmiany.  Broniłam się przed publikowaniem zdjęć z Instagrama ale skoro spędzam tam tyle czasu i codziennie zamieszczam kilka zdjęć, to czas pokazać je szerszej publiczności. Zdaję sobie sprawę, że nie wszyscy mają konto na Instagramie a często pokazuję rzeczy, których nie ma na blogu. To dwa odrębne światy.

MOJE LIPCOWE POSTANOWIENIE. Raz w miesiącu będę pokazywać najlepsze zdjęcia  HAARTblog. Poznacie moje zwyczaje i zainteresowania. Dowiecie się co jem, gdzie bywam i z kim się spotykam. Zaczynamy od czerwca. Start…

HAART instagram czerwiec 2015

Mieszkam w Warszawie i stolica często gości na moich zdjęciach. Weekendy spędzamy na Podlasiu, w naszym starym, drewnianym domu. W czerwcu byliśmy tam tylko dwa razy. Zabierałam komputer i pracowałam w naszym małym saloniku.

Instagram HAARTblog czerwiec

Instagram pęka w szwach od kuchennych zdjęć. Mój również. Przeglądając zdjęcia zdałam sobie sprawę, że nie pokazałam żadnych słodyczy… Pozory mylą. Lubię słodycze : )

  Instagram HAARTblog kuchnia

Na początku czerwca wyjechaliśmy na wyczekany urlop. Wybraliśmy Wyspy Kanaryjskie, a dokładnie mówiąc  Gran Canarie. Na szczęśliwej wyspie spędziliśmy dwa tygodnie.

Instagram HAART Gran CanariaZwiedziliśmy całą wyspę. Co widzieliśmy, gdzie byliśmy, jakie mieliśmy plany? Na część pytań odpowiedziałam w tym wpisie: JAK ZAPLANOWALIŚMY NASZ URLOP.

Instagram HAART czerwiec Wyspy Kanaryjskie

Pierwsze wrażenia z urlopu opisałam tu: 7 RZECZY, O KTÓRYCH NIE PISZĄ W PRZEWODNIKACH. Pracuję na kolejnymi wpisami z wakacji. Część z nich pojawi się jeszcze w lipcu.

Instagram HAARTblog Gran Canaria

Czerwcowy instagram kipiał słońcem. Mam nadzieję, że podobnie będzie w lipcu. Już bez urlopu, za firmowym biurkiem ale z wieloma pomysłami na domowe DIY. 25 lipca wyjadę do Gdyni na spotkanie blogerów See Bloggers. Pojawią się zdjęcia z konferencji i after party : ) Jestem pewna, że wrócę z nowymi pomysłami.  A co Ty planujesz zrobić w lipcu?

pozdrawiam

Hania