Pokażę projekt, z którego jestem wyjątkowo dumna. Nikt nie wierzył w jego powodzenie. Mówili „daj spokój, z tego już nic nie będzie, nie trać czasu”. Patrzyłam na to paskudztwo i toczyłam wewnętrzną walkę „robić – nie robić”. Podniosłam rękawice, bo wiedziałam, że jeśli się uda, to poziom zadowolenia i dumy będzie nadzwyczajny. Nie myliłam się.

 

najlepszy pomysłStara czerwona szafa. Obraz nędzy i rozpaczy. Krzywa, połamana, z wieloma dziurami. Latami stała w zapomnianej szopie. Postanowiłam zrobić z niej wytworną, salonową damę.

Wyczyściłam, usunęłam farbę i  przemalowałam. Dorobiłam półki i zamówiłam u szklarza szybę. Wyszperałam starą, ozdobną klamkę i kupiłam u rzeźbiarza dekoracyjną, drewnianą górkę. Cała metamorfoza trwała kilkanaście dni (zobacz opis metamorfozy, krok po kroku).

Było ciężko, ale każdy kolejny etap, upewniał mnie w przekonaniu, że finał będzie spektakularny. Tak, jestem zadowolona z efektu! Najbardziej z faktu, że miałam odwagę zacząć i nie poddałam się, gdy wszyscy mówili „daj spokój, nic z tego nie będzie”.


najlepszy pomysłnajlepszy pomysłnajlepszy pomysł

Tu tkwi sedno sprawy. Warto walczyć, ryzykować i przede wszystkim nie poddawać się, gdy przychodzą porażki. Szafa jest tylko przykładem, bo to zasada, którą warto wprowadzić w życie niezależnie od tego czym się zajmujemy. Uwielbiam DIY (zrób to sam), bo pozwala wyjść z tłumu. Nie ma znaczenia czy to wielka szafa, przerobiony T-shirt czy pojemnik na długopisy. Ważne, że mamy odwagę pokazać inne spojrzenie na oklepany temat.

najlepszy pomysłnajlepszy pomysł


Razem z C-THRU zapraszam do akcji „Jestem projektantem”. Pokaż swoją kreatywną stronę! Pokaż swój najlepszy pomysł. Doszyłaś kokardę do balerinek, zrobiłaś kartkę urodzinową, a może stworzyłaś bransoletkę? Pokaż nam swoje projekty.

  • Na stronie C-THRU znajdziecie szczegóły lipcowej akcji.
  • Zdjęcia prac umieszczajcie na facebooku C-THRU lub
  • Instagramie z oznaczeniem #jestemprojektantem.
  • Czekają nagrody!

najlepszy pomysł

Nie musicie tworzyć nowych rzeczy (choć gorąco do tego namawiam), wystarczy pokazać już zrobioną/przerobioną pracę i oznaczyć #jestemprojektantem. Wśród nas jest wiele kreatywnych osób i dlatego jestem ogromnie ciekawa konkursowych prac. Będę śledzić wszystkie na bieżąco.

Pozdrawiam

Hania


Wpis powstał przy współpracy

C-thru