Strona główna DomDecoupage DIY Osłona kontaktu decoupage

Osłona kontaktu decoupage

by HAART
osłona kontaktu decoupage, jak zasłonić ubytek w ścianie, glazura - haart.pl blog diy zrób to sam

Pomysł dość kontrowersyjny i na granicy smaku, ale powstał z realnej potrzeby, a nie „widzi mi się” autorki. Osłona kontaktu po prostu musiała zasłonić ubytek w glazurze, tuż przy kontakcie.

Osłona kontaktu

Pan HAART ciężko pracował nad kuchenną glazurą. Wycinał, przycinał, przyklejał i mierzył. Co 3 sekundy. Noc ciemna już go zastała, ale uparł się, że dokończy. Wyciął otwory na kontakty, a gdy przemierzył okazało się, że jeden z nich jest 5 mm za wysoko. Kontakt jak kontakt, ale dziura była widoczna. Spod kontaktu wystawało centymetrowe uszkodzenie glazury. Co robić? Zaszpachlować i udawać, że jej nie ma? Wycinać od nowa?

osłona kontaktu w kuchni, ubytek

Pani HAART wpadła na pomysł KWIECISTEJ OSŁONKI. Bazę stanowiła plastikowa, przezroczysta osłona kontaktu. Po wewnętrznej stronie przykleiłam klejem do decoupage wycięte z serwetek kwiaty. Uwaga praktyczna: na takich powierzchniach widać każdy ruch pędzla, więc nie należy przesadzać z ilością kleju. Wystarczą dwie warstwy – pierwsza pod serwetkę i druga, zabezpieczająca, na górę. Kwiaty skutecznie zasłoniły uszkodzenia glazury i całość wygląda nienagannie.

osłona kontaktu decoupage

Przyznam się, że nie byłam pewna efektu i z drżeniem słuchałam pierwszych opinii. Niewątpliwie osłonka wzbudza zainteresowanie. Większość odwiedzających pytała gdzie ją kupiliśmy. Pasuje do naszej romantycznej, wiejskiej kuchni. Co sądzicie o tym pomyśle?

Pozdrawiam,

Hania

0 0 głos
Oceń wpis:

Zobacz także...

guest
5 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze

Aby strona działała prawidłowo, w celu analizy ruchu oraz korzystania z narzędzi marketingowych wykorzystywane są pliki cookies. OK, rozumiem. Więcej...

5
0
Skomentuj ten wpis.x
()
x

haart hanna kozlowska popup facebook

HAART logotyp 370x102 - haart.pl blog diy zrób to sam

 

Lubisz DIY? Zostań ze mną na dłużej i obserwuj HAART na Facebook'u. Dołącz do ponad 15 000 fanów mojego bloga. Bądź na bieżąco, komentuj i dziel się swoimi pomysłami w grupie "Pokaż co potrafisz DIY z HAART". Serdecznie zapraszam!