Strona główna » Instagram, czerwiec 2015

Instagram, czerwiec 2015

by HAART
instagram czerwiec 2015, wydarzenia, kronika, dziennik, pamiętnik - haart.pl blog diy zrób to sam

Przyszedł czas na zmiany. Broniłam się przed publikowaniem zdjęć z Instagram’a ale skoro spędzam tam tyle czasu i codziennie zamieszczam kilka zdjęć, to czas pokazać je szerszej publiczności. Zdaję sobie sprawę, że nie wszyscy mają konto na Instagramie, a często pokazuję rzeczy, których nie ma na blogu. To dwa odrębne światy.

 

Instagram, czerwiec 2015

MOJE LIPCOWE POSTANOWIENIE. Raz w miesiącu będę pokazywać najlepsze zdjęcia  HAARTblog. Poznacie moje zwyczaje i zainteresowania. Dowiecie się co jem, gdzie bywam i z kim się spotykam. Zaczynamy od czerwca. Start…

instagram czerwiec 2015, wydarzenia, kronika, dziennik, pamiętnik - haart.pl blog diy zrób to sam 1Mieszkam w Warszawie i stolica często gości na moich zdjęciach. Weekendy spędzamy na Podlasiu, w naszym starym, drewnianym domu. W czerwcu byliśmy tam tylko dwa razy. Zabierałam komputer i pracowałam w naszym małym saloniku.

instagram czerwiec 2015, wydarzenia, kronika, dziennik, pamiętnik - haart.pl blog diy zrób to sam 2

Instagram pęka w szwach od kuchennych zdjęć. Mój również. Przeglądając zdjęcia zdałam sobie sprawę, że nie pokazałam żadnych słodyczy… Pozory mylą. Lubię słodycze : )
instagram czerwiec 2015, wydarzenia, kronika, dziennik, pamiętnik - haart.pl blog diy zrób to sam 3

Na początku czerwca wyjechaliśmy na wyczekany urlop. Wybraliśmy Wyspy Kanaryjskie, a dokładnie mówiąc Gran Canaria. Na szczęśliwej wyspie spędziliśmy dwa tygodnie.

instagram czerwiec 2015, wydarzenia, kronika, dziennik, pamiętnik - haart.pl blog diy zrób to sam 4Zwiedziliśmy całą wyspę. Co widzieliśmy, gdzie byliśmy, jakie mieliśmy plany? Na część pytań odpowiedziałam w tym wpisie: JAK ZAPLANOWALIŚMY NASZ URLOP.

instagram czerwiec 2015, wydarzenia, kronika, dziennik, pamiętnik - haart.pl blog diy zrób to sam 5

Pierwsze wrażenia z urlopu opisałam tu: 7 RZECZY, O KTÓRYCH NIE PISZĄ W PRZEWODNIKACH. Pracuję na kolejnymi wpisami z wakacji. Część z nich pojawi się jeszcze w lipcu.

instagram czerwiec 2015, wydarzenia, kronika, dziennik, pamiętnik - haart.pl blog diy zrób to sam 6

Czerwcowy Instagram kipiał słońcem. Mam nadzieję, że podobnie będzie w lipcu. Już bez urlopu, za firmowym biurkiem ale z wieloma pomysłami na domowe DIY. 25 lipca wyjadę do Gdyni na spotkanie blogerów See Bloggers. Pojawią się zdjęcia z konferencji i after party 🙂 Jestem pewna, że wrócę z nowymi pomysłami.  A co Ty planujesz zrobić w lipcu?

Pozdrawiam,

Hania

0 0 głosów
Oceń wpis:

Podobne

guest

3 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Monika
7 lat

Piękne zdjęcia. Gratuluję sukcesów i pomysłów. Niezwykle inspirująca ta twoja strona. Będę tu częściej zaglądać. Instagram ciągle odkrywam, ale jedno co mnie wciąż zaskakuje i nie jestem w stanie tego pojąć to Snapchat. Ponoć to przyszłość blogosfery, ale ja tego… Czytaj więcej »

Iwona z Oh Deer Blog

Piękne zdjęcia! Uwielbiam Gran Canarię, szczególnie Las Palmas. Miałam okazję spędzić tam ponad 2 tyg poza sezonem i było cudownie!

Aby strona działała prawidłowo, w celu analizy ruchu oraz korzystania z narzędzi marketingowych wykorzystywane są pliki cookies. OK, rozumiem. Więcej...

3
0
Ciekawy wpis? Dodaj swój komentarz.x