Strona główna » Kartki na dzień Babci i Dziadka do druku

Kartki na dzień Babci i Dziadka do druku

by HAART
kartki na dzień Babci i Dziadka

Kolejna edycja kartek z okazji dnia Babci i Dziadka gotowa! Bardzo się cieszę, że lubicie projekty do druku i obiecuję więcej takich wpisów na HAART. Z okazji dnia Babci i Dziadka z pewnością planujecie rodzinne spotkania, prezenty, więc kartka z ręcznie napisanymi życzeniami będzie super dodatkiem.

Przygotowałam dwa roślinne projekty utrzymane w podobnej tonacji. Chciałam, aby razem dobrze wyglądały, bo wiele osób postawi je obok siebie na salonowym regale. Mamy tu liście eukaliptusa, zabawną girlandę i nawet małego kolibra. Do tego zabawne kropki i kilka kwiatów dla Babci.

Jak pobrać kartki na dzień Babci i Dziadka?

Kliknij zielony buton z napisem „pobierz kartki na dzień Babci i Dziadka” i zapisz plik jpg. Projekt zawiera dwie kartki, jedną dla Babci, drugą dla Dziadka. Projekt został przygotowany do druku w formacie A4.

Wydrukuj

Przygotuj gruby papier w formacie A4 i włóż do drukarki. Możesz wykorzystać papier z delikatną fakturą, która świetnie się sprawdza w takich projektach, ale gładki też będzie OK. Gdzie kupić taki papier? W sklepach dla plastyków, papierniczych, empikach lub na allegro. Jeśli nie masz do niego dostępu, jest zastępcze rozwiązanie. Wydrukuj kartki na zwykłym papierze, wytnij, a następnie naklej na kartkę z bloku technicznego. Kartka będzie sztywna, a na zewnątrz będzie nadruk.

Wytnij i złóż

Bez względu na grubość papieru, wydrukuj projekt, a następnie wytnij kartki wzdłuż ciągłej linii. Następnie złóż kartki na pół, wzdłuż przerywanej linii. Mocno dociśnij, aby miejsce złapania papieru było płaskie.

kartki do druku na dzień babci i dziadka

Napisz życzenia

W środku są dwie wolne strony, a to sporo miejsca na życzenia. Po lewej stronie można wkleić zdjęcie wnuka/wnuczki lub narysować serduszko. Cała prawa strona zostanie na życzenia i podpis. Mam nadzieję, że podoba się Wam ten pomysł.

dzień babci i dziadka kartki do pobrania

Pomysły na dzień Babci i Dziadka

Kartki sprzed dwóch lat możesz zobaczyć i pobrać z wpisu KARTKI NA DZIEŃ BABCI I DZIADKA. Możesz również przygotować piękny bukiet w ramce na zdjęcia. Tak, w ramce na zdjęcia 🙂 To mój pomysł na niestandardowe wykorzystanie żywych kwiatów. Film z instrukcją z najdziesz na moim kanale YouTube. Jeśli szukasz więcej pomysłów na prezent, zapraszam do wpisu 20 POMYSŁÓW DIY na dzień BABCI.

dzień Babci i Dziadka - pobierz kartki
5 3 głosów
Oceń wpis:

Podobne

Subscribe
Powiadom o
guest

4 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Barbara
Barbara
6 miesiące

Nie można wydrukować. Zapisać w jpg

Katarzyna
Katarzyna
6 miesiące

Piękne kartki! Dziękuję 🙂

4
0
Ciekawy wpis? Dodaj swój komentarz.x