Strona główna » Plan lekcji do druku – dwa wzory do pobrania

Plan lekcji do druku – dwa wzory do pobrania

by HAART
Plan lekcji do druku, pobierz bezpłatnie. haart.pl blog diy zrób to sam

Plan lekcji do druku to drugi projekt, w którym wykorzystałam akwarele. Kilka wieczorów bawiłam się farbami i malowałam kolorowe plamy. Z pozoru banalne zajęcie zaowocowało kolorowymi kamieniami (tak określił je mój syn). Wiedziałam, że kiedyś je wykorzystam, ale nie sądziłam, że tak szybko.

Plan lekcji do wydrukowania

Kilka dni temu opublikowałam wpis Girlanda do druku i dostałam od Was dużo miłych wiadomości. Wśród nich pojawiły się pytania o plan lekcji do druku. Pomyślałam, że kamienie mogą być miłą dekoracją. Ułożyłam jeden na drugim, dodałam tytuł, dni tygodnia i miejsce do zapisania dzwonków. Brakowało jeszcze jakiegoś dodatku, który wypełniłby wolne przestrzenie. Próbowałam z kropkami i kreskami, ale to nie było to. W finałowej wersji umieściłam błękitne krople deszczu. To był strzał w dziesiątkę!

plan lekcji do druku szablon do pobrania, markery

Drugi plan lekcji powstał z myślą o dziewczynach. Jest romantyczny i wesoły. Zaczęłam od gałązki z zielonymi listeczkami, potem dodałam czerwone owoce, które przypominają zapomniany wiciokrzew. Motyw powieliłam i umieściłam na brzegach planu lekcji. Wnętrze wypełniłam tabelami do uzupełniania i na koniec dodałam pastelowe koło na środku.

Plan lekcji do druku, szablon do pobrania, kwiaty malowane akwarelami
plan lekcji do druku, romantyczne kwiaty dla dziewczynki, szablon do pobrania

Pobierz plan lekcji do druku

Dwie grafiki do wyboru: kolorowe kamienie i romantyczne kwiaty. Instrukcja jest banalnie prosta. Kliknij w niżej załączony link i zapisz grafikę. Włącz drukarkę i wydrukuj plan lekcji. Wybierz swój ulubiony cienkopis i wpisz tygodniowy rozkład.

Jaki papier wybrać?

Projekty dopasowałam do formatu A4 w poziomie. Grafiki możesz wydrukować na standardowym papierze do drukarek, ale dużo lepszy efekt uzyskasz używając grubszego papieru. Kolory będą bardziej intensywne, a sam plan dużo sztywniejszy.

Będzie mi bardzo miło, jeśli polecisz ten wpis znajomym i przyjaciołom. Wiele osób szuka planów lekcji do wypełnienia i mam nadzieję, że grafiki trafią do wielu domów. Możesz również polubić mój fanpage na Facebooku i Instagramie, bo tam najczęściej ogłaszam info o nowościach na blogu.

Trzymam kciuki za początek roku 🙂

4.3 3 głosów
Oceń wpis:

Podobne

Subscribe
Powiadom o
guest

4 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Aga
Aga
6 lat

Dzięki za plan lekcji 🙂

Julia
Julia
5 lat

Cudowne plany, naprawdę dziękuje! :3

4
0
Ciekawy wpis? Dodaj swój komentarz.x