O Haart – TU ZACZNIJ!

Strona główna » O Haart – TU ZACZNIJ!
by Bartek

BLOG

Hania Kozłowska boho lustro

Blog najpierw był galerią ulokowaną na jednym z popularnych serwisów dla osób piszących do poduszki, aby następnie przekształcić się w niezależną stronę www. To był rok 2011. Od tego czasu dużo się zmieniło i ja dużo się nauczyłam. Powstały profile społecznościowe HAART, rozpoczęłam przygodę z video na You Tube, zaczęłam się udzielać podczas regularnych spotkań blogerów w całej Polsce. Pojawiłam się też w radio i TV, zawsze stawiając sobie za cel inspirację i motywację odbiorców.

Haart to nie tylko internet. Po 20 latach spędzonych w warszawskich korporacjach, w 2016 roku podjęliśmy jedną z najtrudniejszych i najlepszych decyzji w życiu – zamieszkaliśmy w starym drewnianym domu na Podlasiu. Ta zmiana przyniosła wiele radości, inspiracji i nowych doświadczeń, którymi chętnie się dzielę na Instagramie.

SKLEP

sklep HAERT rękodzieło makrama string art biżuteria zestawy zrób to sam

Haart to nie tylko blog, ale także pracownia, w której powstają wyjątkowe dzieła, prezentowane w SKLEPIE HAART. Znajdziesz tam bogatą kolekcję ręcznie haftowanej biżuterii, makramy i makatki tworzone na krosnach, dekoracje z rafii, ozdoby oraz dodatki, które dodadzą uroku Twojemu wnętrzu.

Czołowym produktem HAART są zestawy „zrób to sam”. Umożliwiają samodzielne tworzenie unikatowych obrazów w technice string art. Dzięki nim każdy może poczuć się jak prawdziwy artysta i stworzyć dzieło, które będzie odzwierciedlać jego indywidualny styl i wyjątkową wrażliwość.

WARSZTATY DIY

Warsztaty diy HAART dla firm

Gdy pojawiły się pierwsze nagrody i wyróżnienia, odważyłam się zorganizować pierwsze WARSZTATY DIY. Był to przełomowy moment, który uświadomił mi, że bezpośredni kontakt z Wami, moimi czytelnikami, jest dla mnie niezwykle ważny i inspirujący. Rozwinięcie tej części działalności okazało się dla mnie bardzo istotne.

Przez lata przeprowadziłam setki warsztatów w całym kraju, współpracując zarówno z dużymi markami, jak i małymi przedsiębiorstwami, placówkami kultury, centami handlowymi, a także szkołami. To spotkania z Wami, kreatywnymi i pełnymi pasji osobami, stały się dla mnie niezwykle inspirującym doświadczeniem.

Dziękuję, że jesteś częścią mojej historii i zapraszam do odkrywania HAART!