Strona główna » Podróże » Tajwan

Tajwan

flaga tajwan haart podróże

  • Tajwan to przepiękna wyspa. Niezadeptana, zurbanizowana raptem w 30 % i chyba dlatego przyciągająca turystów z całego świata. Przyjeżdżają tu jednak głównie ci bardziej świadomi lub szukający nietuzinkowych atrakcji. Jak każda podróż, także ta wymagała od nas przygotowania i ustalenia budżetu. Jeżeli szukasz gotowego planu na dłuższy tydzień w Azji i interesują Ciebie ceny na miejscu, to jest to właściwe miejsce do zebrania informacji.

    0 FacebookTwitterPinterestLinkedinWhatsappTelegram
  • Taroko National Park to z pewnością jeden z prawdziwych cudów natury, a już na pewno największa atrakcja Tajwanu. Ta potężna formacja skał, wody i zieleni rozciąga się na powierzchni znacznie przekraczającej obszar Singapuru. Niektórzy nazywają to miejsce tajwańskim Wielkim Kanionem. Czy raptem jeden dzień w takich okolicznościach może wystarczyć aby nacieszyć zmysły? Jasne, że nie. My jednak spróbowaliśmy.

    0 FacebookTwitterPinterestLinkedinWhatsappTelegram

Aby strona działała prawidłowo, w celu analizy ruchu oraz korzystania z narzędzi marketingowych wykorzystywane są pliki cookies. OK, rozumiem. Więcej...