Strona główna » Podróże » Singapur

Singapur

flaga singapur haart podróże

  • Kiedyś ten skrawek lądu był jedną wielką plantacją… ananasów. Dziś Singapur to ekstremalny przykład, jak z nierozpoznawalnego kraju przeistoczyć się w gospodarczego prymusa. Każdy sukces ma blaski i cienie, z którymi – jako podróżujący na własną rękę – spróbujemy się rozprawić. Czy da się zobaczyć coś ciekawego w tym państwie-mieście dysponując niewielkim budżetem? Jak zaplanować kilka dni i zobaczyć prawdziwy Singapur? Nam się udało.

    0 FacebookTwitterPinterestLinkedinWhatsapp
  • Panuje przekonanie, że podróże są drogie, a dalekie wyjazdy wręcz obrzydliwie. To mit. Koszty podróży są zawsze właściwe. Sztuką jest odpowiednie żonglowanie wydatkami i utrzymywanie balansu pomiędzy portfelem a kuszącymi atrakcjami. Nam udało się spędzić 18 dni w Azji Południowo-Wschodniej za ok. 3900 zł od osoby. Dużo? Mało? Sprawdźmy szczegóły.

    0 FacebookTwitterPinterestLinkedinWhatsapp

Aby strona działała prawidłowo, w celu analizy ruchu oraz korzystania z narzędzi marketingowych wykorzystywane są pliki cookies. OK, rozumiem. Więcej...

haart hanna kozłowska facebook popup

Zostań ze mną na dłużej i obserwuj HAART na Facebook'u. Bądź na bieżąco, komentuj i dziel się swoimi pomysłami w grupie Pokaż co potrafisz DIY z HAART.

Dołącz do ponad 15 000 fanów!