Strona główna » Podróże » Zjednoczone Emiraty Arabskie

Zjednoczone Emiraty Arabskie

flaga zjednoczone emiraty arabskie uae haart podróże

Zobacz listę wszystkich wpisów w tej kategorii

  • Koszty wycieczki do Dubaju nie należą do najniższych. To przecież dobrych kilka godzin w samolocie, nierzadko z przesiadką, inna strefa czasowa, kultura i religia. Miasto w ostatnich latach rozrosło się niesamowicie i dalej puchnie w oczach. Wszystko jest „naj”, także ceny w Dubaju. No właśnie. Czy da się zwiedzić atrakcje tej metropolii nie bankrutując? Gdzie się zatrzymać i co jeść? Na co warto wydać oszczędności, a co omijać szerokim łukiem?

    0 FacebookTwitterPinterestLinkedinWhatsappTelegram
  • Burdż Khalifa to wieża. Przynajmniej z nazwy. Stanowi szeroko omawiany przykład inżynierii budowlanej, która dosłownie wspięła się na wyżyny. Zwykły śmiertelnik dotrze do 125 piętra, a ten z grubszym portfelem do 148. Czy jednak z wysokości kilkuset metrów jest na co popatrzeć? Czy warto wydać niemałą kwotę na przejażdżkę najszybszą windą osobową na świecie? A może są jakieś alternatywy? Jasne! Byliśmy w Dubaju w trzech różnych miejscach widokowych, które czas porównać i wybrać najlepsze.

    0 FacebookTwitterPinterestLinkedinWhatsappTelegram

Aby strona działała prawidłowo, w celu analizy ruchu oraz korzystania z narzędzi marketingowych wykorzystywane są pliki cookies. OK, rozumiem. Więcej...