Współpraca z HAART

Strona główna » Współpraca z HAART
by Bartek

HAART jest blogiem poradnikowym, nastawionym na promocję kreatywnego, zdrowego stylu życia oraz pozytywnych emocji. Dzielę się swoimi doświadczeniami, ożywiam zapomniane przedmioty (re/upcycling), pokazuję jak tworzyć dekoracje, biżuterię, zabawki, dodatki, a nawet podróżować na własną rękę. Moją misją jest inspirowanie tysięcy Polaków.

Nie pracuję na etacie. Mam własną firmę i od 2016 roku jestem w pełni zaangażowana w rozwój mojego bloga. Prowadzę warsztaty, oferuję wpisy sponsorowane, filmy, relacje i wsparcie merytoryczne przy projektach DIY. Przygotowałam materiały do kilku książek, wielu czasopism i stron www. O moich pomysłach opowiadam również w programach telewizyjnych i na antenach radiowych.

Miałam przyjemność współpracować z wieloma firmami zarówno w zakresie reklamy na HAART, jak i przygotowania specjalnych, ręcznie tworzonych gadżetów, wsparcia merytorycznego przy tworzeniu treści DIY, organizacji eventów i warsztatów rękodzielniczych, a także projektowaniu i wykonaniu wyjątkowych elementów dekoracyjnych na stoiska targowe i wystawy.

współpraca z HAART

Ogromnym wyróżnieniem jest fakt, że Klienci chętnie wracają do mnie, co świadczy o jakości naszej współpracy. Mam bardzo dużo pomysłów i jestem pewna, że wspólnie możemy stworzyć coś wyjątkowego, co przyniesie korzyści zarówno Twojej firmie, jak i czytelnikom HAART. Niezależnie od rodzaju współpracy, zawsze stawiam na kreatywność, profesjonalizm i pełne zaangażowanie. Razem opracujemy model publikacji/współpracy, który będzie najlepiej dopasowany do Twojego produktu/usługi i mojego bloga. Współpraca z HAART przynosi same korzyści!

Jeśli jesteś zainteresowany/a rozmową na temat współpracy, skontaktuj się ze mną. Skorzystaj z poniższego formularza lub napisz na adres info[at]haart.pl. Twoja wiadomość trafi natychmiast do mnie.

  Wyróżnienia

  W lutym 2014 HAART został nominowany do nagrody głównej w najważniejszym w kraju konkursie blogerów BLOG ROKU. Został jednym z trzech najlepszych blogów w kategorii „Twórczość artystyczna”. Warto zaznaczyć, że do konkursu zgłoszono ogółem 2 790 blogów w 10 kategoriach.

  Rok później, HAART został ponownie nominowany do nagrody głównej BLOG ROKU oraz otrzymał NAGRODĘ SPECJALNĄ ORANGE. Został jednym z trzech najlepszych blogów w kategorii „Pasje i Twórczość”. W głosowaniu SMS czytelników otrzymał największą liczbę głosów w swojej kategorii.

  haart hanna kozłowska gala blog roku 2014 nagroda orange przemówienie współpraca i kontakt

  Współpraca z HAART – statystyki

  Blog Haart powstał w 08.2010 r. jeszcze na platformie Joomla! i od tego czasu znacząco urósł oraz przeniósł się na Wordpress. Obecnie posiada 584 aktywnych / widocznych wpisów, które przyciągnęły 6219 komentarzy. Średnia ocena wpisu (do 09.2019 kiedy Google wyłączył zliczanie danych z Schema dla tego rodzaju stron internetowych) wynosiła 4,74/5.

  ok. 20 000

  Unikalni użytkownicy miesięcznie

  ok. 30 000

  Liczba odsłon w miesiącu

  68 %

  Przeważająca płeć odbiorców to kobieta

  25 – 44 lata

  Dominująca grupa wiekowa (52 %)

  76 %

  Dostęp głównie przez telefon

  Media społecznościowe

  INSTAGRAM

  28 000

  obserwujących

  FACEBOOK

  16 500

  obserwujących

  PINTEREST

  2 500

  obserwujących

  YOUTUBE

  2330

  subskrybentów

  TWITTER

  392

  followersów

  HAART w telewizji

  Z ogromną przyjemnością odwiedzam redakcje TV, gdzie dzielę się swoją pasją do kreatywnego tworzenia. Moje występy na antenie to nie tylko prezentacja pomysłów na wyjątkowe dekoracje i dodatki, ale także inspiracja dla widzów do własnej twórczości. Staram się pokazać, że za pomocą prostych technik można wyczarować magiczne wnętrza i nadawać przedmiotom nowe życie. Moje spotkania z widzami są pełne entuzjazmu, a pomysły spotykają się z ciepłym przyjęciem zarówno wśród prowadzących i redakcji, jak i widzów oglądających je w domu. Opowiadałam między innymi o tym:

  Hania Kozłowska w Pytanie na Śniadanie
  Hania Kozłowska w Pytaniu na Śniadanie
  Hania Kozłowska w Pytanie na śniadanie
  Haart w Pytanie na śniadanie
  Hania kozłowska w Pytanie na śniadanie
  pytanie na śniadanie, wielkanoc, haart hanna kozłowska przez komunikator internetowy
  Hania Kozłowska w Pytanie na śniadanie
  Hania Kozłowska w Pytanie na śniadanie, tvp2, dzień babci i dziadka

  HAART w radio

  Polskie Radio Białystok Hanna Kozłowska

  POLSKIE RADIO BIAŁYSTOK. Rozmawiałam z red. Dorotą Sokołowską o tym, jak zrobić z życia sztukę a ze sztuki życie. Tym razem „Podróże po kulturze” skupiły się na początkach mojego blogowania i przeprowadzce na Podlasie. Posłuchaj audycji na stronie Polskiego Radia Białystok

  Czwórka Polskie Radio

  CZWÓRKA POLSKIE RADIO. Dwukrotnie odwiedziłam studio Czwórki i wzięłam udział w nagraniach programu „Najlepszy dzień tygodnia”. Opowiadałam o swojej pasji, wykorzystywaniu starych zapomnianych przedmiotów oraz pomysłach na aranżację mieszkania. Posłuchaj audycji na stronie Czwórka Polskie Radio.

  Warsztaty online

  CZWÓRKA POLSKIE RADIO. W audycji „Pierwsze słyszę” odpowiadałam na pytania Kamila Jasieńskiego. Skupiliśmy się na świątecznych pomysłach DIY. Posłuchaj audycji na stronie Czwórka Polskie Radio.

  Jedynka Polskie Radio

  JEDYNKA POLSKIE RADIO. Na zaproszenie pani Sławy Bieńczyckiej opowiedziałam w audycji Cztery Pory Roku o świątecznych stroikach i kartkach. Posłuchaj audycji na stronie Jedynka Polskie Radio.

  Radio Podlasie

  W tym przypadku radio przyjechało do mnie, a nie ja do studia 🙂 I to dwukrotnie! Z przyjemnością odpowiedziałam na pytania Radia Podlasie. Posłuchaj pierwszej audycji o tworzeniu rękodzieła i drugiej audycji o DIY.

  HAART w prasie

  Claudia

  Popularny miesięcznik dla kobiet. W temacie miesiąca pokazano nasz pomysł na wyjątkową sypialnię. Deski ze starej stodoły, skrzynki po winie i dużo DIY. Natomiast w świątecznym wydaniu nasz pomysł na kalendarz adwentowy.

  HAART w mediach
  HAART w Claudii

  Burda

  HAART w mediach

  Czasopismo wydawane w 90 krajach na całym świecie. W polskim wydaniu przedstawiano mój sposób malowania tkanin. Zwykłą koszulkę zamieniłam w arbuzowe szaleństwo.

  Idees A Faire

  Idees a faire z HAART

  Francuski magazyn IDEES A FAIRE zaprezentował mój pomysł na osłonkę doniczki DIY. Mam dwie strony w piśmie dla fanów rękodzieła, w bardzo dobrym, kreatywnym towarzystwie.

  Poradnik domowy

  Poradnik domowy

  Przez pół roku miałam swoją kolumnę w Poradniku domowym. Pokazywałam ciekawe pomysły DIY.

  HAART w Poradniku domowym
  HAART w Poradniku domowym

  Czas Na Wnętrze

  HAART w Czas na wnętrze

  Co miesiąc redakcja wybiera 6 najciekawszych blogów wnętrzarskich i prezentuje pojedyncze projekty w dziale „Hiper Blog”. W dwóch wydaniach pojawiły się pomysły HAART.

  Haart w Czas na wnętrze

  Dobre Rady

  Dobre rady

  W magazynie Dobre Rady pojawiła się prosta instrukcja HAART jak wykonać osłonkę na doniczkę z rękawa starego swetra.

  Twoje Dziecko

  Z miesięcznikiem Twoje Dziecko współpracuję od dawna. W kilku numerach pokazywałam jak wykonać broszkę z plastikowej butelki, uszyć książeczkę dla dziecka, przygotować kalendarz adwentowy lub dekoracyjną girlandę.

  HAART w miesięczniku Twoje dziecko
  Twoje dziecko z HAART

  Pani Domu

  Pani domu

  W tygodniu Pani Domu przez długi czas miałam swoją kolumnę. Pokazywałam proste sposoby na dekoracje domu, świąteczne dodatki, pomysły na prezenty DIY.

  Hania Kozłowska w Pani domu
  Hania Kozłowska w Pani Domu

  Atomówki

  Współpracowałam również z magazynem dla dzieci – Atomówki. Z przyjemnością wymyślałam ciekawe zabawki i dekoracje. Motywem przewodnim były ulubione bohaterki bajki.

  Atomówki z pomysłami HAART
  Atomówki

  Mollie Potrafi

  Haart w Mollie potrafi

  Światowy bestseller dla aktywnych kobiet kochających hand made. W jednym z zimowych wydań pokazano HAART-ową propozycję zawieszek choinkowych z masy solnej.

  O Haart – internet

  Interia TV

  Relacja z warsztatów HAART dla dzieci została opublikowana na Interia TV.

  VIVA!

  Hania Kozłowska wywiad w VIVA.pl

  Redakcja VIVA! zapytała o sekrety DIY. Rozmawialiśmy o kreatywności, decoupage i pomysłach na wiosenne dekoracje.

  Beckers

  Beckers

  W magazynie Beckers opowiadam o tym jak się mieszka w Starym Domu, czy żałuję decyzji o przeprowadzce, za czym tęsknię: „The Art of Being w starym domu”

  Wizaz.pl

  Wizaz HAART

  Redakcja wizaz.pl poprosiła o wypełnienie kultowych „złotych myśli” i zapytała o moje początki z DIY. W wywiadzie zdradzam kim chciałam zostać w dzieciństwie i czy rękodzieło jest kosztowne. Cały wywiad: Jak dać nowe życie starym przedmiotom?

  babyonline.pl

  Baby online

  Wywiad „TYDZIEŃ Z BLOGERKĄ”. Portal zaprosił mnie do rozmowy na temat blogowania, macierzyństwa, organizacji czasu i DIY. Cały wywiad można przeczytać na BabyOnline, Tydzień z blogerką.

  Magazyn AccorHotels

  Hanna Kozłowska

  Wywiad w Magazynie AccorHotels. Opowiadam o Warszawie, w której spędziłam dokładnie 20 lat.