Strona główna Do pobrania Kartki na dzień Babci i Dziadka

Kartki na dzień Babci i Dziadka

by HAART
Kartki na dzień Babci i Dziadka

Kartki na dzień Babci i Dziadka to podstawa. Zazwyczaj Szymon maluje coś ręcznie, ale w tym roku pomyślałam, że wśród Was znajdzie się wiele osób, które chciałyby pobrać i wydrukować gotowe kartki. Naprawdę rozumiem, że czasem brakuje czasu lub chcecie się skupić na ręcznie robionych prezentach. Dlatego przygotowałam projekty do pobrania i jak zawsze możecie je wydrukować zupełnie za darmo.

Jak pobrać kartki?

Kliknij różowy buton z napisem “pobierz kartki” i zapisz plik jpg. Projekt zawiera dwie kartki, jedną dla Babci, drugą dla Dziadka. Różnią się delikatnie kolorami i oczywiście napisem.

Przygotuj gruby papier w formacie A4 i włóż do drukarki. Możesz wykorzystać papier z delikatną fakturą lub gładki. Gdzie go kupić? W sklepach dla plastyków, papierniczych, empikach lub na allegro.

Wydrukuj projekt, a następnie wytnij kartki wzdłuż ciągłej linii.

Kartki do druku na dzień Babci i Dziadka, wzór do pobrania

Wycięte kartki złóż na pół wzdłuż przerywanej linii, a następnie mocno dociśnij aby złam był płaski. Jeśli wolisz mniejszą wersję, wytnij tylko prawą część kartki.

W środku napisz życzenia od serca i biegnij do babci i dziadka 🙂

Prezenty na dzień Babci i Dziadka

Jak już wydrukujecie kartki, sprawdźcie pomysły na prezenty DIY. Nie muszę przekonywać, że ręcznie robione podarki są najlepsze i nawet niedoskonałe wzbudzają największe emocje. W tym wpisie znajdziecie 20 propozycji DIY. Między innymi pomysły na romantyczne pudełko, broszki, breloczki, obrazy, a nawet lampiony z kamieniami.

Miłej zabawy!

Zobacz także...

avatar
michał
Gość

Robi Pani fantastyczną robotę. Myślę, że właśnie tak powinien być prowadzony blog jak to Pani robi. Tematyka DIY też mi bliska, stąd moja wizyta 🙂 Pozdrawiam serdecznie i wiele dobrego!

Aby strona działała prawidłowo, w celu analizy ruchu oraz korzystania z narzędzi marketingowych wykorzystywane są pliki cookies. OK, rozumiem. Więcej...

haart hanna kozlowska popup facebook

HAART logotyp 370x102 - haart.pl blog diy zrób to sam

 

Lubisz DIY? Zostań ze mną na dłużej i obserwuj HAART na Facebook'u. Dołącz do ok. 15 000 fanów mojego bloga. Bądź na bieżąco, komentuj i dziel się swoimi pomysłami w grupie "Pokaż co potrafisz DIY z HAART". Serdecznie zapraszam!