Strona główna » Blog Forum Gdańsk 2014

Blog Forum Gdańsk 2014

by HAART

Nic nie jest takie jak się wydaje –  Blog Forum Gdańsk 2014, też nie. To był mój pierwszy raz. Wróciłam z wakacji i oniemiałam na widok komentarzy dotyczących zgłoszeń  BFGdańsk. Dopiero wtedy zdałam sobie sprawę, jak niewiele osób pojedzie do Gdańska (154 uczestników z całej Polski). Jakimś cudem uznano mnie godną tego zaszczytu.

Blog Forum Gdańsk 2014

Założyłam, że będzie sztywno i poważnie, że kółka wzajemnej adoracji zakwitną w każdym kącie, że się pokręcę, posłucham, popatrzę. Kupiłam bilet i nie spałam pół nocy przed wyjazdem. Emocje… Na gdańskim dworcu podejrzany  taksówkarz próbował mnie przewieźć za 4 zł / km, a później zbeształ, że stoję na jego chodniku i odstraszam klientów. Może nie jestem Miss Świata, ale żeby od razu „straszyć” . Sorry… Spóźniona, wkurzona i zestresowana wpadłam do teatru. Zrzuciłam jeden z obrazów i prawie się wyrżnęłam na schodach. To nie był dobry początek.

blog forum gdańsk 2014, teatr szekspirowski, zjazd, spotkanie, konferencja, haart blog diy

Wystarczyło 15 minut w Teatrze Szekspirowskim abym smętne podejście wyrzuciła do kosza. Zobaczyłam Marię z OCZEKUJĄC i zdobyłam się na odwagę, aby powiedz, że ja to ja. Jeszcze przed przyjazdem Maria pomogła mi, choć nigdy się nie widziałyśmy. Mieszkałam z Edytą z OLIVKAblog, a jeszcze dwa tygodnie przed przyjazdem, nie wiedziałyśmy o swoim istnieniu. Rozmawiałam z nowo poznanymi ludźmi, jak ze starymi znajomymi i umówiłam się na tysiące spotkań „po Gdańsku”. Szaleństwo na kółkach. To właśnie wielki plus blogosfery! Zbiór pozytywnych wariatów, ludzi z pasją i ogromnym zapałem, ufnych, zaangażowanych i wierzących, że można przenosić góry. Dwa dni w takim towarzystwie to bomba endorfin na cały rok.

blog forum gdańsk 2014, teatr szekspirowski, zjazd, spotkanie, konferencja, haart blog diy grupa

Blog Forum Gdańsk 2014 – ludzie

  • ZORKOWNIA: coś we mnie wstąpiło i spontanicznie powiedziałam Agnieszce co czuję. O jej wykładzie (2013), o moim wzruszeniu, o wdzięczności.  Musiałam wyglądać na przejętą, bo Zorka mnie przytuliła,  a to już dla mnie nadmiar szczęścia.
  • ZWIERZ POPKULTURALNY: każde spotkanie z Kasią uważam za udane. Inaczej nie można! Galę Blog Roku 2013 wypełniłyśmy rodzinnymi wspomnieniami II wojny światowej, a BFGdańsk architekturą starego Gdańska. PS. Dobrze, że zabrałam czapkę. Nie była tak oryginalna jak Zwierza ale przynajmniej ciepła 🙂
  • KSIĄŻKOWO: zbierałam się kilka razy aby podejść do Agnieszki Tatery  (ostatni raz na BlogAir), a tu poznała nas Kasia. Bach i już! Wypiłyśmy kilka kaw, prawie wylądowałyśmy w łóżku (dzięki IKEA) i przegadałyśmy sporo tematów. Między innymi dlatego uważam BFG za bardzo udany.
  • OLIVKA:  Zdradzę Wam sekret. Edyta bez makijażu wygląda tak samo dobrze (jeśli nie lepiej), a to nie łatwa sztuka w babskim świecie 😉
  • Kasia z ZAPĘTLONE  i Iwona z PSIE WĘDRÓWKI wciągnęły mnie w bardzo intymne rozmowy. Wzruszenie o 4 nad ranem, czyli AFTER wyjątkowo udany.
  • ZUCH:  Bóg zapłać za ludzi z takim poczuciem humoru. Uwaga! Popłakałam się.
  • Michał z JAK OSZCZĘDZAĆ PIENIĄDZE jak zwykle, dał mi pozytywnego kopa. Dowiedziałam się, że dostaje 400 maili dziennie i doceniłam, że odpisuje na moje pytania (!!!).
  • MATKA WARIATKA: szukałyśmy się dwa dni.  Taki duży teatr  🙂
  • JEST RUDO:  jak ja czekałam na to spotkanie! Natalia jest niesamowita. Musicie ją poznać! Zajrzyjcie również do Pani DYREKTORTWOJE DIY, i  KAMERALNA. Kopalnie pomysłów i kreatywności.
  • KONSUMENTALISTA i RUSZAJ W DROGĘ: nocne rozmowy o syropie glukozowo-fruktozowym, aspartamie i parabenach – BEZCENNE!
blog forum gdańsk 2014, michał szafrański, zjazd, spotkanie, konferencja, haart blog diy

Nie piszę o wykładach ani panelach dyskusyjnych, bo chcę Was namówić do obejrzenia relacji. Jestem pewna, że każdy znajdzie coś dla siebie. Czasem wystarczy wyciągnąć jedno mądre zdanie, a takich tam nie brakowało.

blog forum gdańsk 2014, teatr szekspirowski, zjazd, spotkanie, konferencja , ikea, haart blog diy

Kilka słów do miasta Gdańsk

Uważam, że Blog Forum Gdańsk jest najlepszą promocją jaką można sobie wymarzyć. Żadne kongresy, zjazdy, spotkania, innych grup zawodowych, nie dadzą tak dużej i pozytywnej reklamy. Przez kilka miesięcy zręcznie dozowaliście informacje, wynosząc BFG na szczyt marzeń przeciętnego blogera. W październikowy weekend Facebook, Instagram i Twitter był nasz. Był BFG.

blog forum gdańsk 2014, zjazd, spotkanie, konferencja, stare miasto w gdańsku, spacer, haart.pl blog diy

Blog Forum Gdańsk 2014 – podsumowanie

Naładowałam baterie, poczułam moc i pozytywną energię. Postanowiłam zwolnić. Robić 3 rzeczy naraz, zamiast 5. Czasem mniej znaczy więcej.

PS. Dziękuję organizatorom za profesjonalizm, sponsorom za zainteresowanie i wszystkim uczestnikom za to, że byli.

blog forum gdańsk 2014, zjazd, spotkanie, konferencja, podsumowanie, infografika, haart blog diy
5 1 głos
Oceń wpis:

Podobne

Subscribe
Powiadom o
guest

22 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Agnieszka Tatera

Awww, jak mi miło! Bardzo fajnie przeczytać o sobie takie ciepłe słowa 🙂 I dla mnie poznanie Ciebie to jasny punkt tegorocznej edycji, więc mam nadzieję, że teraz już będziemy się od czasu do czasu spotkać na miejscu 😉

Asia i prezenty
Asia i prezenty
9 lat

Haniu, Twoje podsumowanie blog forum gdańsk to jedno z tych które najbardziej mi się podobało, ale to w sumie nic dziwnego! Bardzo, bardzo żałuję, że nie było mnie tam z Tobą, ale mam nadzieję, że za rok nadrobimy 🙂 I zdecydowanie… Czytaj więcej »

HAART
9 lat
Odpowiedz  Asia i prezenty

Asiu, jak ja o Tobie myślałam… Och. Wiedziałam, że jesteś gdzieś tam, za szklanym ekranem 🙂 Michał jak zawsze pokazał klasę. Znasz go więc wiesz, że to bardzo poukładany facet. Świadomość, że nadal go stresują wystąpienia publiczne, że cały czas… Czytaj więcej »

Maria
9 lat

Czyli już po 15 minutach po wejściu do Teatru się poznałyśmy? Bosko! Super, że mogłyśmy poznać się i pogadać – i coś czuję, że to nie było nasze ostatnie spotkanie 😉

Buziaki i do zobaczenia!

HAART
9 lat
Odpowiedz  Maria

Maria,
Twój optymizm jest zaraźliwy. Dziękuję.
Gdy okazało się, że mamy wspólnych znajomych, zdałam sobie sprawę, że blogosfera nie jest TAKA DUŻA 🙂
pozdrawiam!

PoprostuBartosz.pl
PoprostuBartosz.pl
9 lat

Fajne te zdjęcia Gdańska nocą. Co do mąrych zdan wyciągniętych z warsztatów to.. Michał Szafrański zniszczył. 😉 Nawet ja musiałem go u siebie zachwalić.

Michał Szafrański

Hej Haniu,

Bardzo fajna relacja. Mi również było bardzo miło Cię spotkać po raz kolejny 🙂

Miłego weekendu

HAART
9 lat

Dzięki Michał! i do następnego razu 🙂
pozdrawiam

Pani Dyrektor

Jak to miło przeczytać u Ciebie wzmiankę o sobie ;] Człowiek czuje się taki podbudowany i taki lubiany wtedy ;]!

HAART
9 lat
Odpowiedz  Pani Dyrektor

Agnieszka, mam nadzieję, że teraz będziemy u siebie częściej gościć : )
pozdrawiam! Hania

500
500
9 lat

Ciekawe rzeczy dzieją się w Gdańsku

Natalia Sławek

Hania! <3

HAART
9 lat
Odpowiedz  Natalia Sławek

Natalia! : )

Dorota Zalepa

Haniu, fajnie było Cie poznać 🙂 Jesteś wulkanem pozytywnej energii. Dla takich ludzi, warto jeździć na spotkania blogowe. Przesyłam uściski 🙂

HAART
9 lat
Odpowiedz  Dorota Zalepa

Dorota, aaaaaleeee mi miło! Dziękuję : )
Buziaki!

Wiola
9 lat

Siostro! Ja też prawie zleciałam ze schodów pierwszego dnia. <3

HAART
9 lat
Odpowiedz  Wiola

ha ha ha :)))

Kamil
Kamil
2 lat

Nie miałem pojęcia, że blogerzy tak spędzaj czas

Robert
1 rok

Oooo tyle lat mineło od spotkania na forum.

22
0
Ciekawy wpis? Dodaj swój komentarz.x