Strona główna Lifestyle Blog Forum Gdańsk 2014

Blog Forum Gdańsk 2014

by HAART

Nic nie jest takie jak się wydaje –  Blog Forum Gdańsk 2014, też nie. To był mój pierwszy raz. Wróciłam z wakacji i oniemiałam na widok komentarzy dotyczących zgłoszeń  BFGdańsk. Dopiero wtedy zdałam sobie sprawę, jak niewiele osób pojedzie do Gdańska (154 uczestników z całej Polski). Jakimś cudem uznano mnie godną tego zaszczytu.

 

Blog Forum Gdańsk 2014

Założyłam, że będzie sztywno i poważnie, że kółka wzajemnej adoracji zakwitną w każdym kącie, że się pokręcę, posłucham, popatrzę. Kupiłam bilet i nie spałam pół nocy przed wyjazdem. Emocje… Na gdańskim dworcu podejrzany  taksówkarz próbował mnie przewieźć za 4 zł / km, a później zbeształ, że stoję na jego chodniku i odstraszam klientów. Może nie jestem Miss Świata, ale żeby od razu “straszyć” . Sorry… Spóźniona, wkurzona i zestresowana wpadłam do teatru. Zrzuciłam jeden z obrazów i prawie się wyrżnęłam na schodach. To nie był dobry początek.

blog forum gdańsk 2014, teatr szekspirowski, zjazd, spotkanie, konferencja - haart.pl blog diy zrób to sam 1

Wystarczyło 15 minut w Teatrze Szekspirowskim abym smętne podejście wyrzuciła do kosza. Zobaczyłam Marię z OCZEKUJĄC i zdobyłam się na odwagę, aby powiedz, że ja to ja. Jeszcze przed przyjazdem Maria pomogła mi, choć nigdy się nie widziałyśmy. Mieszkałam z Edytą z OLIVKAblog, a jeszcze dwa tygodnie przed przyjazdem, nie wiedziałyśmy o swoim istnieniu. Rozmawiałam z nowo poznanymi ludźmi, jak ze starymi znajomymi i umówiłam się na tysiące spotkań “po Gdańsku”. Szaleństwo na kółkach. To właśnie wielki plus blogosfery! Zbiór pozytywnych wariatów, ludzi z pasją i ogromnym zapałem, ufnych, zaangażowanych i wierzących, że można przenosić góry. Dwa dni w takim towarzystwie to bomba endorfin na cały rok.

blog forum gdańsk 2014, teatr szekspirowski, zjazd, spotkanie, konferencja, uczestnicy, scena - haart.pl blog diy zrób to sam 2

źródło: blogforumgdansk.pl

 

Blog Forum Gdańsk 2014 – ludzie

  • ZORKOWNIA: coś we mnie wstąpiło i spontanicznie powiedziałam Agnieszce co czuję. O jej wykładzie (2013), o moim wzruszeniu, o wdzięczności.  Musiałam wyglądać na przejętą, bo Zorka mnie przytuliła,  a to już dla mnie nadmiar szczęścia.
  • ZWIERZ POPKULTURALNY: każde spotkanie z Kasią uważam za udane. Inaczej nie można! Galę Blog Roku 2013 wypełniłyśmy rodzinnymi wspomnieniami II wojny światowej, a BFGdańsk architekturą starego Gdańska. PS. Dobrze, że zabrałam czapkę. Nie była tak oryginalna jak Zwierza ale przynajmniej ciepła 🙂
  • KSIĄŻKOWO: zbierałam się kilka razy aby podejść do Agnieszki Tatery  (ostatni raz na BlogAir), a tu poznała nas Kasia. Bach i już! Wypiłyśmy kilka kaw, prawie wylądowałyśmy w łóżku (dzięki IKEA) i przegadałyśmy sporo tematów. Między innymi dlatego uważam BFG za bardzo udany.
  • OLIVKA:  Zdradzę Wam sekret. Edyta bez makijażu wygląda tak samo dobrze (jeśli nie lepiej), a to nie łatwa sztuka w babskim świecie 😉
  • Kasia z ZAPĘTLONE  i Iwona z PSIE WĘDRÓWKI wciągnęły mnie w bardzo intymne rozmowy. Wzruszenie o 4 nad ranem, czyli AFTER wyjątkowo udany.
  • ZUCH:  Bóg zapłać za ludzi z takim poczuciem humoru. Uwaga! Popłakałam się.
  • Michał z JAK OSZCZĘDZAĆ PIENIĄDZE jak zwykle, dał mi pozytywnego kopa. Dowiedziałam się, że dostaje 400 maili dziennie i doceniłam, że odpisuje na moje pytania (!!!).
  • MATKA WARIATKA: szukałyśmy się dwa dni.  Taki duży teatr  🙂
  • JEST RUDO:  jak ja czekałam na to spotkanie! Natalia jest niesamowita. Musicie ją poznać! Zajrzyjcie również do Pani DYREKTORTWOJE DIY, i  KAMERALNA. Kopalnie pomysłów i kreatywności.
  • KONSUMENTALISTA i RUSZAJ W DROGĘ: nocne rozmowy o syropie glukozowo-fruktozowym, aspartamie i parabenach – BEZCENNE!

blog forum gdańsk 2014, teatr szekspirowski, zjazd, spotkanie, konferencja, michał szafrański, zapętlona, olivka, konsumentalista, jest rudo, twoje diy, zorkownia - haart.pl blog diy zrób to sam 3

Nie piszę o wykładach ani panelach dyskusyjnych, bo chcę Was namówić do obejrzenia relacji. Jestem pewna, że każdy znajdzie coś dla siebie. Czasem wystarczy wyciągnąć jedno mądre zdanie, a takich tam nie brakowało.

blog forum gdańsk 2014, teatr szekspirowski, zjazd, spotkanie, konferencja , ikea - haart.pl blog diy zrób to sam 3

 

Kilka słów do miasta Gdańsk

Uważam, że Blog Forum Gdańsk jest najlepszą promocją jaką można sobie wymarzyć. Żadne kongresy, zjazdy, spotkania, innych grup zawodowych, nie dadzą tak dużej i pozytywnej reklamy. Przez kilka miesięcy zręcznie dozowaliście informacje, wynosząc BFG na szczyt marzeń przeciętnego blogera. W październikowy weekend Facebook, Instagram i Twitter był nasz. Był BFG.

blog forum gdańsk 2014, teatr szekspirowski, zjazd, spotkanie, konferencja, stare miasto w gdańsku, spacer - haart.pl blog diy zrób to sam 4

 

Blog Forum Gdańsk 2014 – podsumowanie

Naładowałam baterie, poczułam moc i pozytywną energię. Postanowiłam zwolnić. Robić 3 rzeczy naraz, zamiast 5. Czasem mniej znaczy więcej.

PS. Dziękuję organizatorom za profesjonalizm, sponsorom za zainteresowanie i wszystkim uczestnikom za to, że byli.

blog forum gdańsk 2014, teatr szekspirowski, zjazd, spotkanie, konferencja, podsumowanie, infografika - haart.pl blog diy zrób to sam 5

źródło: facebook.com/glinianakura

 

Sprawdź również...

avatar
Agnieszka Tatera
Gość

Awww, jak mi miło! Bardzo fajnie przeczytać o sobie takie ciepłe słowa 🙂 I dla mnie poznanie Ciebie to jasny punkt tegorocznej edycji, więc mam nadzieję, że teraz już będziemy się od czasu do czasu spotkać na miejscu 😉

Asia i prezenty
Gość

Haniu, Twoje podsumowanie blog forum gdańsk to jedno z tych które najbardziej mi się podobało, ale to w sumie nic dziwnego! Bardzo, bardzo żałuję, że nie było mnie tam z Tobą, ale mam nadzieję, że za rok nadrobimy 🙂 I zdecydowanie… Czytaj więcej »

HAART
Gość

Asiu, jak ja o Tobie myślałam… Och. Wiedziałam, że jesteś gdzieś tam, za szklanym ekranem 🙂 Michał jak zawsze pokazał klasę. Znasz go więc wiesz, że to bardzo poukładany facet. Świadomość, że nadal go stresują wystąpienia publiczne, że cały czas… Czytaj więcej »

Maria
Gość

Czyli już po 15 minutach po wejściu do Teatru się poznałyśmy? Bosko! Super, że mogłyśmy poznać się i pogadać – i coś czuję, że to nie było nasze ostatnie spotkanie 😉

Buziaki i do zobaczenia!

HAART
Gość

Maria,
Twój optymizm jest zaraźliwy. Dziękuję.
Gdy okazało się, że mamy wspólnych znajomych, zdałam sobie sprawę, że blogosfera nie jest TAKA DUŻA 🙂
pozdrawiam!

PoprostuBartosz.pl
Gość
PoprostuBartosz.pl

Fajne te zdjęcia Gdańska nocą. Co do mąrych zdan wyciągniętych z warsztatów to.. Michał Szafrański zniszczył. 😉 Nawet ja musiałem go u siebie zachwalić.

Michał Szafrański
Gość

Hej Haniu,

Bardzo fajna relacja. Mi również było bardzo miło Cię spotkać po raz kolejny 🙂

Miłego weekendu

HAART
Gość

Dzięki Michał! i do następnego razu 🙂
pozdrawiam

Pani Dyrektor
Gość

Jak to miło przeczytać u Ciebie wzmiankę o sobie ;] Człowiek czuje się taki podbudowany i taki lubiany wtedy ;]!

HAART
Gość

Agnieszka, mam nadzieję, że teraz będziemy u siebie częściej gościć : )
pozdrawiam! Hania

500
Gość
500

Ciekawe rzeczy dzieją się w Gdańsku

Natalia Sławek
Gość

Hania! <3

HAART
Gość

Natalia! : )

Dorota Zalepa
Gość

Haniu, fajnie było Cie poznać 🙂 Jesteś wulkanem pozytywnej energii. Dla takich ludzi, warto jeździć na spotkania blogowe. Przesyłam uściski 🙂

HAART
Gość

Dorota, aaaaaleeee mi miło! Dziękuję : )
Buziaki!

Wiola
Gość

Siostro! Ja też prawie zleciałam ze schodów pierwszego dnia. <3

HAART
Gość

ha ha ha :)))

Aby strona działała prawidłowo, w celu analizy ruchu oraz korzystania z narzędzi marketingowych wykorzystywane są pliki cookies. OK, rozumiem. Więcej...

haart hanna kozlowska popup facebook

HAART logotyp 370x102 - haart.pl blog diy zrób to sam

 

Lubisz DIY? Zostań ze mną na dłużej i obserwuj HAART na Facebook'u. Dołącz do ok. 15 000 fanów mojego bloga. Bądź na bieżąco, komentuj i dziel się swoimi pomysłami w grupie "Pokaż co potrafisz DIY z HAART". Serdecznie zapraszam!