Strona główna Lifestyle Matka Polka Pracująca

Matka Polka Pracująca

by HAART
haart, matka polka pracująca, kiedy to wszystko się zaczęło, skąd czerpać pomysły - haart.pl blog diy zrób to sam

Wiola z MAMA BLOGUJE poprosiła mnie o napisanie gościnnego wpisu na jej blogu. Zależało jej na opisaniu drogi od pomysłu do realizacji. “Realizacji” czyli powstania HAART. Tak powstał artykuł “MATKA POLKA PRACUJĄCA”

 

HAART – Matka Polka Pracująca

Cztery lata temu kupiłam pierwsze serwetki i zestaw klejów do decoupage. To miała być odskocznia po 8 godzinach przy biurku, w poważnej firmie. Pierwsze nieśmiałe prace pokazywałam mężowi i z zawstydzeniem pytałam o opinię. Był łaskawy w swoich opiniach, za co jestem wdzięczna, bo dzięki temu walczyłam dalej. W oczekiwaniu na narodziny synka miałam czas na eksperymenty. Półki zapełniały się skrzyneczkami, deskami, szkatułkami, a ja coraz częściej defilowałam ubrana w decoupagową biżuterię. Znajomi i nieznajomi zaczęli pytać o moje prace, więc pomyślałam o blogu.

haart, matka polka pracująca, kiedy to wszystko się zaczęło, skąd czerpać pomysły - haart.pl blog diy zrób to sam 1

Ekshibicjonizm twórczy dodał mi skrzydeł. Kupiłam podstawowe narzędzia do tworzenia biżuterii i tysiące koralików. Wyciągnęłam maszynę do szycia i uszyłam pierwsze poduszki.  Budziłam się rano z głową pełną pomysłów. Rysowałam, notowałam, a za chwilę i tak zabierałam się za coś innego.

haart, matka polka pracująca, kiedy to wszystko się zaczęło, skąd czerpać pomysły - haart.pl blog diy zrób to sam 2haart, matka polka pracująca, kiedy to wszystko się zaczęło, skąd czerpać pomysły - haart.pl blog diy zrób to sam 3Po narodzeniu synka odkryłam nową pasję – renowację mebli. To zajęcie tylko weekendowe, ale poszukiwania staroci trwają całą dobę. Uwielbiam wymyślać dla nich nowe szaty i obserwować wielką przemianę. Wieczorem, z lampką winą w ręku, patrzę na uratowane meble i nie mogę się nadziwić, że ktoś je porzucił.

haart, matka polka pracująca, kiedy to wszystko się zaczęło, skąd czerpać pomysły - haart.pl blog diy zrób to sam 4

Synek skończył 3 latka i z pełną odpowiedzialnością mogę powiedzieć – zaraziłam go pasją handmade.Wieczorową porą, po pracy i przedszkolu,  zabieramy się za szmatki i koraliki. Duże nożyczki dla mamy, małe nożyczki dla synka. Pudło po owocach zamieniamy w akwarium, a plastikową butelkę w samolot.  Cudownie twórcze zajęcia.

haart, matka polka pracująca, kiedy to wszystko się zaczęło, skąd czerpać pomysły - haart.pl blog diy zrób to sam 5haart - filcowa ksiazeczka DIY FilipCodziennie zmagam się  z potrzebą upiększania rzeczywistości.  W tramwaju, parku, pracy. Świat jest pełen inspiracji.  Otwieram szeroko oczy 🙂

Pozdrawiam,

Hania

Zobacz także...

avatar
inzynierka
Gość
inzynierka

HAART jesteś inspirująca i konkretna, a to wyjątkowe połączenie. Gratuluję.

HAART
Gość
HAART

Inżynierko bardzo dziękuję 🙂 Taki komplement z Twoich ust to prawdziwa przyjemność 🙂

MAłgosia
Gość
MAłgosia

Haniu obłędnie piękne zdjęcie … Piękne ustawienie, owal twarzy i po prostu boskie oczy…. a tak przy okazji, fajna, krótka grzywka

Aby strona działała prawidłowo, w celu analizy ruchu oraz korzystania z narzędzi marketingowych wykorzystywane są pliki cookies. OK, rozumiem. Więcej...

haart hanna kozlowska popup facebook

HAART logotyp 370x102 - haart.pl blog diy zrób to sam

 

Lubisz DIY? Zostań ze mną na dłużej i obserwuj HAART na Facebook'u. Dołącz do ok. 15 000 fanów mojego bloga. Bądź na bieżąco, komentuj i dziel się swoimi pomysłami w grupie "Pokaż co potrafisz DIY z HAART". Serdecznie zapraszam!