Strona główna » Kartki na Dzień Nauczyciela

Kartki na Dzień Nauczyciela

by HAART
kartki na dzień nauczyciela

Dzień Nauczyciela to wyjątkowy moment, aby docenić tych, którzy pracują codziennie z naszymi dziećmi. Przygotowałam dwie KARTKI, które możesz bezpłatnie pobrać, wydrukować i wypełnić spersonalizowanymi życzeniami. Nie ma lepszego sposobu, aby wyrazić swoją wdzięczność niż wyjątkowe podziękowania. Słowa mają moc!

Kartki na Dzień Nauczyciela

Przygotowałam dwa romantyczne projekty w podobnej kolorystyce. Mam nadzieję, że docenisz boho klimat, bo właśnie nim się inspirowałam. Możesz wybrać jeden projekt i wręczyć wszystkim nauczycielom lub oba, aby nieco urozmaicić podziękowania. Całość dopasowałam do formatu A4, czyli klasycznych kartek używanych w drukarkach. Kliknij w napis „pobierz projekt kartek na dzień nauczyciela” i zapisz plik.

Wydrukuj projekt korzystając z kolorowej drukarki. Zachęcam do kupienia grubszego papieru, na którym kartki na dzień nauczyciela będą lepiej wyglądać. Przede wszystkim chodzi o sztywność kartek. Jeśli nie masz grubszego papieru wykorzystaj zwykły, wytnij, a później przyklej kartkę na grubszy papier np. z bloku technicznego. To trochę bardziej skomplikowana wersja, ale jak najbardziej realna. Pamiętaj, że przy takim rozwiązaniu klej nie powinien być ciekły, bo może zniekształcić papier.

Życzenia możesz napisać na odwrocie kartki. Masz dużo miejsca na spersonalizowaną wiadomość i podpis.

Oczywiście będzie mi bardzo miło jeśli pokażesz wydrukowaną kartkę na Facebooku lub Instagramie i umieścisz przy nich info, że pochodzą z @haartblog  oraz #haartpl 🙂 Będzie to bardzo miłe podziękowanie za bezpłatny projekt.

kartki na dzień nauczyciela

Prezenty na Dzień Nauczyciela

Oczywiście do kartki możesz dołączyć prezent lub kwiaty. We wpisie „poradnik na dzień nauczyciela” podałam 8 ciekawych pomysłów na wyjątkowe prezenty. Część z nich, jak przystało na blog DIY, dotyczy prezentów, które możesz wykonać samodzielnie. Dla zachęty zdradzę, że jednym z takich właśnie pomysłów jest specjalna krzyżówka DIY. Mam nadzieję, że Cię zainteresowałam.

kartki do druku na dzień nauczyciela

Zajrzyj na mój kanał YouTube po inspiracje DIY. Jedną z nich są obrazy malowane herbatą i to jest super pomysł na prezent dla nauczyciela. Znajdziesz tam również instrukcję jak wykonać DYNIE z boho stylu, makramowe lampiony i bukiet z żywymi kwiatami w ramce na zdjęcia. Możesz również skorzystać z gotowych produktów, które sprzedaję w SKLEPIE HAART.

Podsumowanie

Pamiętaj, że święto nauczycieli to wyjątkowo odpowiedni dzień na „dziękuję”. To oni rozbudzają ciekawość, odkrywają pasje i uczą rozumienia świata. Pewnie każdy z nas na swojej drodze spotkał takich nauczycieli. Podziękowanie to wyjątkowy prezent na Dzień Nauczyciela!

0 0 głosów
Oceń wpis:

Podobne

Subscribe
Powiadom o
guest

4 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
ortomedico
ortomedico
4 miesiące

Piękne pomysły na kartki na Dzień Nauczyciela! Zainspirowałeś mnie do własnoręcznego przygotowania czegoś wyjątkowego dla mojego nauczyciela. Dzięki za te kreatywne sugestie!

Magda
3 miesiące

Piękne kartki na Dzień Nauczyciela! Zawsze doceniam pomysłowość i staranność w takich personalizowanych prezentach. Na pewno sprawią radość!:)

4
0
Ciekawy wpis? Dodaj swój komentarz.x