W pokoju Szymka chciałam powiesić tablicę do pisania. Zamarzyło mi się coś fajniejszego niż standardowy kwadrat w drewnianej ramie. U znajomych widziałam naklejkę w kształcie słonia i bardzo mi się to podobało. Postanowiłam samodzielnie wyciąć kształt.

Zastanawiałam się nad farbą tablicową, ale usłyszałam kilka negatywnych opinii i jakoś nie miałam natchnienia do malowania. Znalazłam naklejki tablicowe w rulonie (45x 200 cm, cena 37 zł) i postanowiłam wyciąć jakiś ciekawy kształt. W związku z tym, że na ścianie było już drzewo, kształt tablicy musiał do niego pasować. Wycięłam dwa domki.

Wycinanie jest bardzo proste. Na odwrocie naklejek znajduje się wyjątkowo pomocna podziałka. Cała powierzchnia jest w kratkę. Narysowałam na odwrocie kształt, wycięłam, a następnie odkleiłam papier zabezpieczający. Lepiej nie odklejać całości na raz, bo naklejka się pomarszczy. Należy odkleić kawałeczek (5-10 cm i przykleić do ściany. Następnie odkleić kolejne 10 cm i tak dalej. Zapewniam,  to nic trudnego 🙂

Naklejki tablicowe w dziecięcym pokoju HAART

Jak Wam się podoba ten pomysł? Macie w domu naklejki tablicowe?

Pozdrawiam

Hania