Strona główna DomBoże Narodzenie DIY Świąteczne kartki do druku

Świąteczne kartki do druku

by HAART
Świąteczne kartki do druku

Najwyższy czas na świąteczne kartki do druku. Jest to ukłon w stronę osób mówiących “sama nic nie zrobię, nie potrafię, mam dwie lewe ręce”. Moje kartki wystarczy wydrukować, wyciąć, złożyć na pół i wypełnić życzeniami od serca. Do dzieła!

Przygotowałam trzy wersje kolorystyczne świątecznego wianka. Do wyboru, do koloru 😉 Moją ulubioną jest fioletowa, ale wiem, że znajdą się fani pastelowej i czerwonej. Dodatkowo zachęcam do sprawdzenia wpisów o choinkach z patyków, dekoracjach z taśmą brokatową i 3 prostych sposobach na kartki świąteczne. W całym dziele “Boże Narodzenie” oraz na YouTube znajdziecie mnóstwo inspiracji.

Świąteczne kartki do druku – jak to zrobić?

Instrukcja pobrania i druku jest bardzo prosta:

  • kliknij na ulubiony projekt: czerwony, fioletowy lub pastelowy
  • zapisz plik
  • włącz drukarkę i wydrukuj
  • wytnij kartkę świąteczną wzdłuż linii
  • złóż kartkę na pół
  • w środku napisz życzenia

Format i papier

Pliki zapisane są w formacie PDF. Potrzebujesz kolorowej drukarki i grubego, sztywnego papieru w formacie A4. Znajdziesz go w w sklepach papierniczych, dla plastyków oraz na Allegro. Możesz również wykorzystać papier z bloku technicznego. Jeśli nie chcesz wkładać do drukarni grubego papieru, mam inne rozwiązanie. Wydrukuj kartkę na zwykłym papierze, którego codziennie używasz do druku, wytnij kartkę lub sam wianek i naklej na kolorowy papier z bloku technicznego. Dodatkowo możesz wydrukować kartki w mniejszym formacie i przyczepić do świątecznych prezentów. Będą miłym akcentem pod migocącą choinką.

Świąteczne kartki do druku – wybierz wzór

Która podoba Ci się najbardziej? Masz ochotę na pastelowe kolory, ognistą czerwień czy delikatny fiolet? Możesz wydrukować wszystkie, bo świąteczne kartki do druku są bezpłatne.

Bożonarodzeniowe kartki do druku, pobierz wzór

Czekam na Wasze opinie i zdjęcia z wypełnionymi kartkami. Możecie wysyłać mailem lub oznaczyć na Instagramie #haartblog lub Facebooku @haart. Będzie mi bardzo miło, gdy podzielicie się tym wpisem z bliskimi. Jestem pewna, że wiele osób szuka kartek do druku, więc pomóżmy im je znaleźć.

Zobacz także...

avatar

Aby strona działała prawidłowo, w celu analizy ruchu oraz korzystania z narzędzi marketingowych wykorzystywane są pliki cookies. OK, rozumiem. Więcej...

haart hanna kozlowska popup facebook

HAART logotyp 370x102 - haart.pl blog diy zrób to sam

 

Lubisz DIY? Zostań ze mną na dłużej i obserwuj HAART na Facebook'u. Dołącz do ok. 15 000 fanów mojego bloga. Bądź na bieżąco, komentuj i dziel się swoimi pomysłami w grupie "Pokaż co potrafisz DIY z HAART". Serdecznie zapraszam!