Strona główna » Kartki wielkanocne DIY – warsztaty dla firm

Kartki wielkanocne DIY – warsztaty dla firm

by HAART
kartki wielkanocne

Od wielu lat prowadzę warsztaty rękodzielnicze, opowiadam o nich na Instagramie, pokazuję zdjęcia na Facebooku i coraz częściej pytacie o szczegóły. Zazwyczaj są to warsztaty dla zamkniętych grup, zamawiane przed firmy (pikniki firmowe, spotkania integracyjne), ale od kilku lat obserwuję wzrost wydarzeń ogólnodostępnych, organizowanych przez centra handlowe lub jednostki kulturalne. Takie wydarzenia są dostępne dla każdego, choć zazwyczaj obowiązują zapisy i co ważne, są bezpłatne. Zachęcam do obserwowania HAART na Instagramie, bo tam najszybciej mówię o kolejnych wydarzeniach, w których możecie wziąć udział.

kartki wielkanocne

Warsztaty dla firm „zrób kartkę na święta”

Dzisiaj chcę Wam pokazać przykładowe prace z warsztatów wielkanocnych pt. „zrób kartkę na święta”. Wyobraźcie sobie całą masę materiałów, wstążeczek, koronek, cekinów, wyciętych zajączków, pisanek, napisów i kolorowych dodatków. To wszystko na wielkim stole, dostępne dla każdego. Uczestnicy siadają i wybierają bazę z białego lub kolorowego papieru. Kartkę składamy na pół, tak aby po ozdabianiu mogła się otwierać.

Na stole obok dumnie prezentują się wzorcowe kartki. Można się zainspirować lub dokładnie odwzorować wybrany wzór. Opowiadam o etapach pracy, materiałach, narzędziach i recyklingu materiałów, który każdy z nas może stosować w domu.

materiały na warsztatach HAART
świąteczne warsztaty dla firm
kartki wielkanocne warsztaty dla firm

Wycinamy, kleimy, malujemy, ozdabiamy i rozmawiamy o wszystkim. Taki klimat 🙂 W trakcie 2 godzinnych warsztatów powstaje duuuuużo kartek. Każda inna, wyjątkowa, niepowtarzalna. Zazwyczaj są to kartki wysyłane później do klientów firmy, z ręcznie pisanymi życzeniami lub wydrukowaną wklejką. Takich kartek nigdy nie zastąpią maszynowo drukowane produkty. To produkt specjalny, cudowny w swojej różnorodności i często nieidealny. W tym cały urok.

kartki wielkanocne
pisanki na kartkach
kartki Wielkanoc
alleluja kartki
kartki wielkanocne na zamówienie
kartki na zamówienie

Kartki wielkanocne krok po kroku

W rodzinnym gronie również możecie przygotować wyjątkowe świąteczne kartki. Usiąść przy dużym stole, z dobrą herbatą oraz kolorowymi materiałami. Jakiś czas temu przygotowałam wpis kartka wielkanocna krok po kroku i zachęcam do sprawdzenia wszystkich etapów pracy. To naprawdę proste!

karty świąteczne
kartki wielkanocne diy
kartki wielkanocne
kartki świąteczne

Zainspiruj się!

Pomysłów na kartki wielkanocne jest bardzo dużo. Pokazałam sporo zdjęć, które mogą być inspiracją, ale zapewniam, że gdy już zaczniecie, to nowe pomysły pojawią się bardzo szybko. Wystarczy zmienić ułożenie koronki, napisu czy zajączka i już powstaje nowa wersja. Dobrej zabawy!

5 1 głos
Oceń wpis:

Podobne

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Ciekawy wpis? Dodaj swój komentarz.x