Trzecia część serii TOP 5 projektów DIY. Bardzo się cieszę, że je polubiliście. Mam nadzieję, że dzięki nim poznajecie nowe blogi promujące idee „zrób to sam”. Uświadomiłam sobie, że dzięki cyklowi TOP 5, czytam więcej blogów. Nigdy nie miałam na to czasu. Teraz czuję się zobowiązana do szukania nowych inspiracji. Zapraszam na TOP 5 projektów DIY:


Marokański wzór

Karolina z HOUSE LOVES jest moim guru od malowania szablonami na ścianach. Możecie sprawdzić jej projekty, np. tęczowe krople deszczu lub szare kropki. W 3 godziny wykonała marokański wzór na ścianie przedpokoju.  Rewelacyjny efekt! Od razu zaczęłam się zastanawiać, którą ścianę mogę ozdobić. Zdjęcia pochodzą z bloga HOUSE LOVES.

TOP 5 projektów DIY marokański wzór na ścianie


Okładki idealne

Podskoczyłam, gdy zobaczyłam ten pomysł. Taki prosty, a ja na niego nie wpadłam! Okładki na książki z szarego papieru + pieczątki.  Marzę o takiej biblioteczce. Czystej i przejrzystej.  Autorem zdjęć i projektu jest Iza z bloga COLORESDEMIALMA. Cały blog to kopalnia pomysłów. Koniecznie zajrzyjcie do Izy!


Miłość do starej deski

Uwielbiam drewniane projekty.  Edyta z bloga IT’S COSY HERE udowodniła, że piękny kawałek drewna może być wyjątkową dekoracją. Łoś jest gratis 🙂 Świetny efekt. Zdjęcia pochodzą z bloga IT’S COSY HERE.

TOP 5 projektów DIY wrzesień 1


Komoda z odzysku

Karolina z bloga ALE TU ŁADNIE pokazała jak odnowić komodę z dziecięcego  pokoju. Sprawdźcie sami jak komoda wyglądała wcześniej.  Zdradzę tylko, że miała tysiąc naklejek 🙂 Pomysł z „górami” uważam za genialny. Estetyczny, delikatny i  bardzo elegancki. Świetne wykorzystanie okleiny meblowej.  Zdjęcie pochodzą z bloga ALE TU ŁADNIE.

top 5 projektów DIY komoda


Betonowa doniczka

Agnieszkę z PLACHAART poznałam osobiście jakiś czas temu,  ale od dawna podziwiam jej twórczość.  To wyjątkowo miła i kreatywna osoba. Uwielbiam PLACHARTowe  BAŃKI i geometryczne KORALE. Ostatnio pokazała jak wykonać samodzielnie betonową doniczkę. Na blogu znajdziecie film instruktażowy. To jeden z tych pomysłów, który od dawna staram się zrealizować, ale zawsze coś mi przeszkadza. Zdjęcia pochodzą z bloga PLACHAART.

top 5 projektów DIY betonowa doniczka


Zobacz wcześniejsze edycje:  TOP 5 lipiec  i  TOP 5 sierpień


Tradycyjne pytanie: który projekt podoba się wam najbardziej? Przyznaję szczerze, że w tym wydaniu nie potrafię wybrać faworyta. Biblioteczka, szablony, doniczki, komoda, a może drewniana decha?

Pozdrawiam

Hania