Strona główna » Artystyczna lodówka

Artystyczna lodówka

by HAART
artystyczna lodówka, naklejka, oklejanie mebli i agd, kuchnia, instrukcja krok po kroku, tutorial, poradnik - haart.pl blog diy zrób to sam

Tym razem delikatnej korekcie estetycznej uległ sprzęt agd. Długo szukałam odpowiedniego pomysłu. Potrzebowałam czegoś spokojnego kolorystycznie, ale większość dostępnych opcji wydawała mi się banalna lub kiczowata. Stanęło finalnie na naklejce. Dużej. Dzięki niej powstała dość artystyczna lodówka.

Artystyczna lodówka

Postanowiłam zamówić naklejkę z nadrukiem. Długo szukałam odpowiedniego zdjęcia, ponieważ motyw przewodni musiał być stonowany i pasujący do klimatu kolorystycznego kuchni. W końcu trafiłam na rysunek z klimatem małej, lokalnej kafejki.

artystyczna lodówka

Krok po kroku

  • Producent informuje, że do przyklejenia naklejki niezbędna jest filcowa rakla. Niestety nie miałam w domu niczego takiego ale od czego jest głowa pełna  pomysłów 😉 Znalazłam grubą wełnianą skarpetkę, do której włożyłam metalową linijkę. Dzięki temu mogłam bezpiecznie wygładzać powierzchnię naklejki.
  • Naklejanie zaczęłam od góry. Rzeczywiście jest to męczące i dość trudne zajęcie. Trzeba uważać na pęcherzyki powietrza, na zakładki, zagniecenia. Na szczęście naklejkę można odkleić i poprawić niedoskonałości.
artystyczna lodówka, przyklejanie naklejki
  • Nadmiar naklejki przycięłam nożykiem. Najwięcej zamieszania było przy łuku, na górze. Oto moja nowa-stara lodówka z artystycznym klimatem.
5 1 głos
Oceń wpis:

Podobne

Subscribe
Powiadom o
guest

4 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Wnętrza Zewnętrza

Super efekt! Podoba mi się 🙂

Twoje DIY
9 lat

Haniu, super efekt. Ja lubię tak ozdobione lodówki. Mam nadzieję, ze jeszcze będę miała okazję jakąś odmienić 🙂

4
0
Ciekawy wpis? Dodaj swój komentarz.x