Strona główna Dziecko Teatrzyk Playmobil

Teatrzyk Playmobil

by HAART
teatrzyk playmobil, zabawa z dziećmi, w domu, domowy teatr lalek, recenzja, czy warto kupić - haart.pl blog diy zrób to sam

Raz w miesiącu do naszego przedszkola przyjeżdża grupa teatralna i przybliża maluchom magię teatru lalek. Szymek bardzo lubi przedstawienia. Z wypiekami na twarzy opowiada co się podczas nich działo, a ja pękam z zadowolenia, że przedszkole serwuje im takie atrakcje. Pozazdrościłam im pomysłów i wymyśliłam domowy teatrzyk od Playmobil.

 

Teatrzyk Playmobil

W styczniowy piątek miało się odbyć kolejne przedstawienie. Misiek od kilku dni mówił o tym wydarzeniu. W czwartek wieczorem dostał gorączki i został uziemiony na kilka dni w domu. Choroba chorobą, ale szkoda przedstawienia… W takich sytuacjach DOMOWY TEATRZYK jest wybawieniem.

Przenośny teatrzyk PLAYMOBIL   

  • CENA ok. 150 zł.
  • SKŁAD: rozkładany teatrzyk w formie walizki, 6 figurek, kilkanaście dodatków (kapelusze, szable, koszyki, kwiatki, grzyby itp.), dwie dwustronne dekoracje sceniczne, dwie dwustronne boczne plansze, kreator dźwięków.

teatrzyk playmobil, zabawa z dziećmi, w domu, domowy teatr lalek, recenzja, czy warto kupić - haart.pl blog diy zrób to sam 1

Teatralne zabawy rozwijają wyobraźnię. Szymek zaskakuje mnie swoją kreatywnością. Opowiada historie, które są plątaniną rzeczywistości i bajek. Siedzę na widowni i mam dodatkowe, ważne zadanie. Na kolanach trzymam kreator dźwięków. Mogę wywołać śmiech lub oklaski, włączyć jedną z dwóch melodii (podkładów muzycznych). Szymek wygląda zza kurtyny:

– Mamo, włącz oklaski jak powiem BUM.

Potem zmiana. Ukrywam się za dekoracją i ustawiam figurki. W głowie szukam pomysłów na ciekawą historię. Proszę widownię o szukanie jagód w bajkowym lesie i wspólne wołanie księżniczki. Szymek piszczy z radości.

– Mamo, uważaj, krokodyl!

teatrzyk playmobil, zabawa z dziećmi, w domu, domowy teatr lalek, recenzja, czy warto kupić - haart.pl blog diy zrób to sam 2

Będę się powtarzać… to cudowne chwile. Wspólne, niepowtarzalne, jedyne.

MOJA OCENA: Walizka jest lekka i bez trudu może ją przenieść 3-latek. Wymiana dekoracji nie sprawia większych problemów. Figurki i drobne elementy można ukryć w kilku kieszonkach znajdujących się w obudowie teatru. Dobra jakość wszystkich elementów. MINUS – teatrzyk trzeba ustawić na równej powierzchni. W przeciwnym wypadku kurtyna /drzwi, będą się zamykać.

Sprawdź również...

avatar
Bella
Gość
Bella

chciałabym zobaczyc wasza zabawe 🙂

Aby strona działała prawidłowo, w celu analizy ruchu oraz korzystania z narzędzi marketingowych wykorzystywane są pliki cookies. OK, rozumiem. Więcej...

haart hanna kozlowska popup facebook

HAART logotyp 370x102 - haart.pl blog diy zrób to sam

 

Lubisz DIY? Zostań ze mną na dłużej i obserwuj HAART na Facebook'u. Dołącz do ok. 14 000 fanów mojego bloga. Bądź na bieżąco, komentuj i dziel się swoimi pomysłami w grupie "Pokaż co potrafisz DIY z HAART". Serdecznie zapraszam!