Strona główna » Blog Roku 2014 – głosowanie

Blog Roku 2014 – głosowanie

by HAART
głosowanie na blog roku 2014, hanna kozłowska, autorka - haart.pl blog diy zrób to sam

Moi drodzy czytelnicy! HAART bierze udział konkursie, w którym trwa głosowanie na Blog Roku. Większość z Was już o tym wie bo obserwujecie wpisy na Facebooku, Twitterze i Instagramie.

 

Głosowanie na Blog Roku 2014

głosowanie na blog roku 2014, hanna kozłowska, autorka - haart.pl blog diy zrób to sam 1

Konkurs jest dla mnie bardzo ważny. Największy, najbardziej prestiżowy, dający najwięcej możliwości. To nagroda za codzienną pracę i poświęcony czas.

Jednym z najczęściej zadawanych mi pytań jest „kiedy to robisz, jak znajdujesz czas na tworzenie, zdjęcia, pisanie?”. Prawda jest prosta, to ciężka praca. Nie wystarczy raz na kilka dni siąść przy komputerze. To codzienne zobowiązanie. Zobowiązanie, które sama, dobrowolnie sobie narzuciłam. Jak coś robić to dobrze i z pełnym zaangażowaniem. Tylko przy takim założeniu można osiągnąć pełną satysfakcję.

HAART jest moją odskocznią i wielkim, ogromnym, niewyobrażalnym wyzwaniem. Powiecie „szaleństwo, czy to ma sens”?  Codziennie jestem na roller coasterze. Rodzina, praca, dom. Biegnę z Miśkiem do przedszkola, w tramwaju odpisuję na maile i komentarze, praca przez 8 godzin i lunch, podczas którego w notesie zapisuję pomysły na kolejne metamorfozy. Wieczór, gdy Pan HAART poprawia zaplecze, a ja snuję plany na najbliższe tygodnie.

Czasem padam na twarz, ale każdy mail, komentarz, zdjęcie od czytelnika jest jak wręczenie Oskarów. Biegnę do pana HAART i jak mała dziewczynka mówię bez składu „Kochanie, Basia, wiesz ta z Hiszpanii, zrobiła zagłówek łóżka ze starych desek, wzorując się na naszym wpisie! Cudownie wyszło, musisz zobaczyć”. Nie chcę używać górnolotnych słów, ale dzięki temu się spełniam. Każdy kto mnie zna osobiście wie, że mam tysiąc pomysłów na minutę  i  muszę być w ciągłym ruchu. Dzięki temu lubię swoje życie (żeby nie zapeszyć mocniejszymi słowami). Uwielbiam to moje małe szaleństwo. Uwielbiam to tempo i uwielbiam uczucie satysfakcji, gdy kończę kolejną metamorfozę.

 

Blog Roku 2014 – włamanie na HAART

Wczorajszy poranek należał do jednych z trudniejszych w moim blogowaniu. O godz. 10 jakiś „sympatyczny” człowiek WŁAMAŁ SIĘ NA BLOGA i wywalił wszystko do góry nogami. Blog przestał istnieć dla czytelników, a ja straciłam wiarę w walkę fair play. Później dowiedziałam się, że kilka innych blogów, które również biorą udział w konkursie, spotkał podobny los. Muszę przyznać, że się załamałam… Jak tak można? Co za ludzie? Dlaczego? Może jestem zbyt naiwna, licząc na normalną, zdrową rywalizację, a nie ciosy poniżej pasa. Rozważałam rezygnację z konkursu, bo jak tu walczyć o tytuł BLOG ROKU, gdy blog nie istnieje?

Kolejny raz pokazaliście mi, że warto, że trzeba, że to ma sens. Rozbeczałam się, czytając wiadomości. Nie tylko od bliskich mi osób, ale i od zupełnie nieznanych, którzy po cichu kibicują każdego dnia. DZIĘKUJĘ!!! Jesteście niesamowici!

Wstałam, poprawiłam koronę i ruszyłam dalej. Miejsce w pierwszej dziesiątce jest całkowicie realne! Będę w siódmym niebie jeśli uznacie, że warto wysłać SMS-a na mój blog.

głosowanie na blog roku 2014, hanna kozłowska, autorka, sms - haart.pl blog diy zrób to sam 2

  • Koszt SMS – 1,23 zł zostanie przekazany fundacji Dzieci Niczyje. Spełnicie dwa dobre uczynki 🙂
  • Głosowanie trwa do godz. 12:00 – 10.02.2015

Do dzieła!


 

DOPISANE 10.02.2015

BARDZO DZIĘKUJĘ za wszystkie głosy oddane na HAART. Dostać się do 10-tki to jedno, ale dostać się z największą ilością głosów, to niewyobrażalne szczęście. Jesteście niesamowici!!! (powtarzam się). Kolejny raz dostałam wielki kredyt zaufania, za co jestem Wam niezmiernie wdzięczna.

Jestem w III etapie konkursu 🙂 Głosowanie na Blog Roku zakończone. Teraz jury wybierze trzy blogi z każdej kategorii, które wejdą do finału i zostaną zaproszone na wielką galę. Bez względu na to co się wydarzy jestem Wam BARDZO WDZIĘCZNA.

Hania

głosowanie na blog roku 2014, hanna kozłowska, autorka - haart.pl blog diy zrób to sam 3

0 0 głosów
Oceń wpis:

Podobne

Subscribe
Powiadom o
guest

10 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Asia i prezenty
Asia i prezenty
9 lat

I to jest słuszne podejście – poprawić koronę i zasuwać dalej!
Ps. i wyobrażam sobie dokładnie jak opowiadasz Panu Haart o tej Basi z Hiszpanii 😉

Bárbara Zielinska

Hej kochana, dla mnie twoj blogg jest najlepszy i dzieki twoim pomyslom nasz dom jest coraz ladniejszy,ale to nie koniec i jak bedziemy mieli chwile czasu bedziemy kopiowac nastepne twoje pomysly i na pewno sie pochwale, goraco pozdrawiam

Psie Wędrówki

mocno kibicujemy i trzymamy kciuki! 🙂

martazaole
martazaole
9 lat

Gratuluję i trzymam kciuki!

HAART
9 lat
Odpowiedz  martazaole

Dziękuję!

Jaddiczka
Jaddiczka
9 lat

Ja także cię od niedawna czytam ale szczerze serdecznie kibicuję ci i oczywiście głos oddałam.

HAART
9 lat
Odpowiedz  Jaddiczka

Jaddiczka, bardzo dziękuję!!! Odzywaj się częściej. Miło jest wiedzieć kto mnie czyta 🙂

10
0
Ciekawy wpis? Dodaj swój komentarz.x