Kolejna podróż przed nami. Pakuję, pakuję, pakuję. Na podręczne rzeczy Szymka (woda, przekąski, chusteczki, tablet itp.) zabieramy starą niebieską torbę. Nie mogę już na nią patrzeć, ale jest bardzo wygodna. Mam opracowany plan co, gdzie chowam, która kieszonka najlepiej się sprawdza, w której komorze schowam termos itd. Człowiek przyzwyczaja się do przedmiotów. Wymyśliłam małą przeróbkę, która sprawiła, że patrzę z zachwytem na starą torbę.

Wąsy od kilku sezonów święcą triumfy a ja kocham je bezgranicznie. Torba stała się wąsalem!

diy torba

DIY torba, KROK PO KROKU

1. Kartkę A4 złóż na pół i narysuj wąsy (połowę wąsów). Wytnij i rozłóż.

2. Ułóż wzór na arkuszu kolorowego filcu. Można zastosować inny materiał, ale polecam filc. Nie trzeba go obszywać, nie siepie się, można przykleić bez szkody dla materiału.

diy torba

3. Wąsy przypnij szpikami do filcu i wytnij.

4.  Posmaruj klejem i przyklej na powierzchnie torby. Zastosowałam klej Magic, ale można zastosować inny uniwersalny klej do tkanin.

diy torba

Ważne, aby klej po wyschnięciu był przezroczysty. W najgorszym wypadku możecie zastosować kropelkę. Uwaga! W tym wypadku filc powinien być gruby, a nakładana warstwa kleju cienka. Kropelka zostawia ciemniejsze ślady na powierzchni tkanin i cienkiego filcu. Zapraszam również na filmik DIY, krok po kroku w ekspresowym tempie INSTAGRAM.

diy torba

Torba zostanie z nami na dłużej. Ogłaszam oficjalnie – została uratowana! 🙂

Co myślicie o tej małej, wielkiej zmianie?

Pozdrawiam

Hania