Strona główna » Pokonaj swoje długi wg. Michała Szafrańskiego

Pokonaj swoje długi wg. Michała Szafrańskiego

by HAART
pokonaj swoje długi, michał szafrański, bezpłatny kurs online - haart.pl blog diy zrób to sam

HAART jest blogiem DIY, a kurs „Pokonaj swoje długi” jest WYJĄTKOWYM pomysłem. Musiałam Wam o tym opowiedzieć. Pomysłodawcą i twórcą kursu jest Michał Szafrański, autor bloga Jak oszczędzać pieniądze. Od 3 lat pokazuje jak oszczędzać i zarabiać. Pisze o zwykłych, codziennych sprawach (jak zmniejszyć rachunek za prąd czy gaz) i porusza poważne biznesowe tematy (Elementarz inwestora). Na blogu podaje wydatki całej swojej rodziny. Od kosztów art. spożywczych, po wydatki na książki czy AGD. Do tego otwarcie pisze o swoich zarobkach. Musicie przyznać, ze to dość niespotykane w polskich realiach. Swoją otwartością przyciąga setki tysięcy czytelników.

 

Pokonaj swoje długi

Michał od wielu miesięcy pracował nad wyjątkowym projektem – kursem „Pokonaj swoje długi”. Zależało mu na stworzeniu narzędzia, które realnie pomoże tysiącom Polaków. Najważniejsze – postanowił przekazać kurs wszystkim zainteresowanym BEZPŁATNIE! Aby tego dokonać szukał sponsora, który nie będzie ingerował w kształt projektu, nie otrzyma danych uczestników a mimo wszystko będzie zainteresowany wparciem finansowym pomysłu. MasterCard zaufało Michałowi i zostało oficjalnym sponsorem kursu „Pokonaj swoje długi”. Brawo!

 

Podstawowe założenia

Jak pisze Michał: „Pokonaj swoje długi” to 5-tygodniowy kurs internetowy, którego celem jest realna pomoc w naprawie finansów osobistych i w efekcie – wyjście z zadłużenia i późniejsze, stopniowe budowanie majątku.

pokonaj swoje długi, michał szafrański, bezpłatny kurs online - haart.pl blog diy zrób to sam 1

Ten kurs poprowadzi Ciebie za rękę, krok po kroku i nauczy podstaw planowania finansów, oszczędzania, zwiększania zarobków oraz zarządzania długami – w taki sposób, aby ich spłata przebiegała jak najszybciej.

Gdy zostaniesz uczestnikiem kursu, to uzyskasz dostęp do 25 lekcji wideo, szablonów dokumentów Excel oraz PDF, dodatkowych materiałów oraz odpowiednio przygotowanych ćwiczeń, które pomogą Ci zapanować nad długami i budżetem domowym.

 

Co należy zrobić?

– zarejestruj się na stronie POKONAJ SWOJE DŁUGI podając adres e-mail i imię;
– potwierdź rejestrację;
– wejdź na panel kursu i korzystaj 🙂


 

Już prawie 5 000 osób zarejestrowało się w kursie „Pokonaj swoje długi”. Ja również 🙂 Jestem przekonana, że pomoże wielu rodzinom. Nie tylko tym, które rzeczywiście toną w długach, ale również tym, które żyją z miesiąca na miesiąc. Michał wykonał kawał dobrej roboty. Gorąco polecam!

Hania

0 0 głosów
Oceń wpis:

Podobne

Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Ania
Ania
9 lat

Dzięki. Sprawdzę 🙂

1
0
Ciekawy wpis? Dodaj swój komentarz.x