Strona główna Do pobrania Dekoracje urodzinowe. Pikery do druku

Dekoracje urodzinowe. Pikery do druku

by HAART
Dekoracje urodzinowe DIY. Pikery do druku. Zrób to sam. HAART blog DIY

Pikery do druku, pudełka na słodycze, kubeczki i girlandy przygotowałam na urodziny Szymona. W trakcie pracy pomyślałam o uniwersalnej wersji “naklejek”, z których będziecie mogli korzystać przez wiele lat. Wystarczy wydrukować bezpłatny szablon (link niżej), wyciąć i skleić poszczególne elementy. Wszystkie etapy pracy są opisane krok po kroku.

PIKERY DO DRUKU

  • Najważniejsza sprawa, pikery do druku. Projekt jest gotowy do pobrania i druku (format A4, poziomo).
  • Zawiera 12 okrągłych elementów i 7 chorągiewek.
  • Jeśli potrzebujesz więcej pikerów, wydrukuj szablon kilka razy.
  • Skupiłam się na dwóch kolorach: czerwonym i niebieskim.
  • Pobierz pdf i wydrukuj → PIKERY URODZINOWE DO DRUKU

Urodzinowy szablon do druku. Pikery do muffinek, naklejki na kubki i pudełka. DIY z HAART.

CHORĄGIEWKI PIKERY DO DRUKU

Pikery mogą mieć różny kształt, ale moim zdaniem chorągiewki są najciekawsze. Do przygotowania dekoracji potrzebujemy wydruk, wykałaczki, klej i nożyczki. Wycinamy chorągiewki i  każdą składamy na pół. Niezadrukowaną stronę smarujemy klejem biurowym, wkładamy w środek wykałaczkę i sklejamy papier tak, aby była widoczna jedynie strona z nadrukiem. Na zdjęciu pokazałam wszystkie etapy składanie pikerów.

Chorągiewki do babeczek. Urodzinowe pikery do druku. DIY zrób to sam.

OKRĄGŁE PIKERY DO DRUKU

Drukujemy szablon, wycinamy koła i dobieramy w pary. Niezadrukowaną stronę koła smarujemy klejem, układamy na środku wykałaczkę, a na nią drugie koło. Mocno dociskamy i zostawiamy do wyschnięcia.

Urodzinowe pikery do druku. Dekoracje na przyjęcia i bale. haart.pl blog DIY zrób to sam

URODZINOWE DEKORACJE

Koła z napisami można wykorzystać na wiele innych sposobów. Świetnie pasują do urodzinowych pudełek ze słodyczami. Wystarczy kupić uniwersalne pudełka w wybranym kolorze, wyciąć koła z napisami i  przykleić na pudełka.

Pikery urodzinowe do druku. Wydrukuj, wytnij, przyklej. HAART blog DIYNaklejki na pudełka. Dekoracje urodzinowe dla dzieci. DIy zrób to sam. HAART blog

Koła z napisami można również przykleić na kubeczki do napojów. Procedura jest dokładnie taka sama jak przy pudełkach: wycinamy koła, smarujemy klejem biurowym i przyklejamy do papierowych kubeczków.

Naklejki do druku. Dekoracje urodzinowe dla dzieci. HAART blog DIY


Zdjęcia dekoracji rozbiłam kilka dni przed urodzinami. Naiwnie liczę, że w trakcie urodzin uda mi się zrobić kilka zdjęć i pokazać Wam pikery w całej okazałości.

Urodzinowe dekoracje DIY. Szablon do druku. Pikery do muffinek, naklejki na kubki i pudełka. HAART blog DIYUrodzinowe dekoracje do druku. HAART blog DIYDekoracje urodzinowe do druku. Szablon od HAART

Jestem przekonana, że przydadzą się Wam moje pikery do druku 🙂 To prosty i uniwersalny projekt. Możecie drukować do woli, wysyłać znajomym i rodzinie, a jeśli przy okazji wspomnicie o HAART, będzie mi bardzo miło.

Sprawdź również...

avatar
asada
Gość
asada

Super pomysł!

Jola (Yolsh)
Gość
Jola (Yolsh)

Szkoda, że nie mam i nie znam małych dzieci, którym mogłabym urządzić przyjęcie.

Luśka
Gość
Luśka

jaka jest średnica pikerów?

Pyszne Krówki
Gość
Pyszne Krówki

A gdzie słodkie cukierki? ;/
Kolorystycznie bardzo uroczo. ; )

Aby strona działała prawidłowo, w celu analizy ruchu oraz korzystania z narzędzi marketingowych wykorzystywane są pliki cookies. OK, rozumiem. Więcej...

haart hanna kozlowska popup facebook

HAART logotyp 370x102 - haart.pl blog diy zrób to sam

 

Lubisz DIY? Zostań ze mną na dłużej i obserwuj HAART na Facebook'u. Dołącz do ok. 14 000 fanów mojego bloga. Bądź na bieżąco, komentuj i dziel się swoimi pomysłami w grupie "Pokaż co potrafisz DIY z HAART". Serdecznie zapraszam!