Strona główna » Najlepszy prezent dla nauczyciela i ucznia

Najlepszy prezent dla nauczyciela i ucznia

by HAART
Najlepszy prezent dla nauczyciela. Fotoksiążka

Koniec roku nadchodzi wielkimi krokami i pojawia się pytanie jaki przygotować prezent dla nauczyciela. To trudne zadanie, bo w dużej grupie ciężko o jednomyślność, a rynek zachęca wieloma ofertami. Moim zdaniem prezent dla nauczyciela, powinien spełniać dwa warunki: podkreślać wyjątkowość personalizacją i wzruszać, bo dzięki temu zostanie zapamiętany. A jeśli dodatkowo może być pamiątką dla całej klasy i każdego ucznia, to mamy pełnię szczęścia. O tym Wam dzisiaj opowiem 🙂

Koniec III klasy

Nie wiem kiedy zleciały te trzy lata podstawówki. Jeszcze pamiętam wzruszenie i niepewność pierwszych dni, gdy wszystko było nowe i nieznane. Dwa miesiące po przeprowadzce z Warszawy, Szymek poszedł do pierwszej klasy. Patrzyłam na niego w wielkiej ławce, z jeszcze większym plecakiem i wiedziałam, że zaczął się nowy etap w naszym życiu.  To ważne i wzruszające wspomnienia. Choć nie wracamy do nich codziennie, wiem jak są cenne, a koniec III klasy to świetny czas na podsumowanie pierwszego etapu nauki. We wrześniu pojawią się przecież nowi nauczyciele i przedmioty. Dlatego przygotowałam wyjątkowy album z trzech pierwszych lat Szymona w szkole. Pomógł mi w tym Colorand, z którym miałam już przyjemność współpracować przy tworzeniu fotoksiążek o Starym Domu. Pamiętacie te piękne albumy? Jest jakaś magia w wydrukowanych zdjęciach i wzbudzają dużo większe emocje niż ich cyfrowe odpowiedniki. Są namacalne i bliskie, dlatego tak je lubię.

Przygotowania trzymałam w tajemnicy, a nie było to łatwe. Po cichutku wyciągałam klasowe zdjęcia Szymona, skanowałam rysunki i dyplomy z zawodów karate. Zebrałam zdjęcia z wycieczek i zawodów szkolnych, a nad projektem pracowałam wieczorami. Fotoksiążkę SZKOLNE WSPOMNIENIA wręczyłam Szymkowi kilka dni temu i musicie uwierzyć na słowo, że był bardzo przejęty. Przewracał kartki jedna za drugą, opisywał zdjęcia i przypominał historyjki, które słyszałam już wiele razy. Ogromnie się cieszę z jego reakcji i wiem, że to był bardzo dobry pomysł.

fotoksiążka na zakończenie roku szkolnego
zdjęcia klasowe w fotoksiążce

Prezent dla nauczyciela i uczniów

Po wydrukowaniu albumu pomyślałam, że to wspaniały pomysł na prezent dla nauczyciela. Fotoksiążka idealnie sprawdzi się jako kronika szkolna i może być pamiątką nie tylko dla wychowawcy, ale i dla całej szkoły. Elegancki kredowy papier i twarda okładka to tylko część atutów tego prezentu. W Colorland możliwy jest druk w technologii 7C, która pozwala na lepsze odwzorowanie kolorów, zwiększenie ostrości, a jednocześnie zmniejszenie szumów i wygładzenie twarzy. W dodatkach znajdziecie również piękne pudełka prezentowe, które idealnie pasują do formatu fotoksiążki.

Koniec roku nadchodzi wielkimi krokami, a mój pomysł można powielić. Wspólnie z Colorland przygotowałam dla Was rabat dla fotoksiążki w formacie A4 pion 40 stron. Cennikowa wartość tego produktu to 58 zł/szt, lecz zamawiając od 1 do 9 sztuk zapłacicie 29 zł/szt., a jeśli kupicie powyżej 10 sztuk, cena jednostkowa wyniesie jedyne 25 zł/szt. Łatwo policzyć, że to rabat na ponad 50%!

Jak skorzystać ze zniżki?Kliknijcie na poniższy guzik i zapiszcie się na formularz. Kod rabatowy zostanie do Was wysłany na podany przez Was w formularzu adres e-mail:

Kod jest wielokrotnego użytku, więc możecie zamówić tyle fotoksiążek ile chcecie, ale jest ważny do 30 czerwca 2019 roku. Zamawiając fotoksiążki cena automatycznie obniży się w zależności od liczby zamówionych sztuk.

Pamiątka szkolna na prezent dla nauczyciela
Kronika szkolna
Szkolna kronika, prezent dla wychowawcy.

Moje ulubione szkolne szablony

Projektowanie fotoksiążki jest bardzo proste, gdyż bazujemy na gotowych szablonach, np. Fotoksiążka Prezent dla wychowawcy. Jest ich bardzo dużo, więc każdy znajdzie coś dla siebie, ale żeby ułatwić Wam życie, przygotowałam zestawienie moich ulubionych. Wybrałam projekty tryskające dziecięcą radością i kolorami, a do podanej listy (pod zdjęciem podałam dokładne nazwy) możecie dopisać szablon NAUKOWCY, który wykorzystałam do stworzenia naszej fotoksiążki.

Szkolne szablony fotoksiążek.
1. Pamiątka z wycieczki 2. Insta kolor 3. Superklasa 4. Zgrana klasa 5. Yearbook
6. Na zakończenie roku 7. Szkolna pamiątka 8. Szkolna paczka 9. Literkowo

Jak zaprojektować fotoksiążkę?

Projektowanie jest dziecinnie proste i każdy sobie poradzi. Zaczynamy od wybrania ulubionych zdjęć i umieszczenia ich w jednym folderze, aby uławić przerzucanie do programu Colorland. Zdjęcia najlepiej pogrupować i opisać wg dat lub wydarzeń. Po wybraniu szablonu np. Fotoksiążka Prezent dla nauczyciela, zgrywamy zdjęcia z komputera do szablonu i układamy na stronach fotoksiążki. Oczywiście można zmieniać układ, dodawać efekty, ramki, podpisy, ale jeśli nie mamy do tego głowy i czasu, to wystarczy bazować na szablonie.

Na koniec zapisujemy projekt, a program sprawdza poprawność zapisanych treści. Nawet na tym etapie nie musicie się martwić, bo system zaznaczy zdjęcia kiepskiej jakości, napisy, które wychodzą poza projekt i inne błędy. Wszystko po to, aby fotoksiążka była doskonała.

Projekt pamiątki dla nauczyciela

Ile czekamy na przesyłkę? Po zaksięgowaniu płatności Colorland potrzebuje tylko 3 dni roboczych na produkcję, a to oznacza, że w ciągu tygodnia możesz otrzymać zamówione produkty.

Szkolne wspomnienia

Nasza kolekcja fotoksiążek się powiększyła i wiem, że to jeszcze nie koniec. Zdjęcia z trzech pierwszych szkolnych lat, to wspaniała pamiątka i cieszę się, że obok klasowych zdjęć umieściłam całą masę relacji z wycieczek, sportowych treningów oraz spotkań z przyjaciółmi. To ważny okres w życiu Szymona, pełen wyzwań, sukcesów i doświadczeń. Jestem pewna, że będziemy często do niej wracać, a z czasem nabierze jeszcze większej sentymentalnej wartości.

Szkolne wspomnienia

Dajcie znać, który szablon skradł Wasze serce. Mam nadzieję, że zostaniecie autorami kronik klasowych i stworzycie fotoksiążki dla siebie i całej klasy. To świetna zabawa, wspaniała pamiątka i wyjątkowy prezent dla nauczyciela!

Wpis powstał przy współpracy z Colorland.

5 4 głosów
Oceń wpis:

Podobne

Subscribe
Powiadom o
guest

19 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Ania
Ania
5 lat

Ja tez mam w domu kilka fotoksiązek. Dobra pamiatka.

pani z przedszkola
pani z przedszkola
5 lat

Dzięki za rabat. Przyda się na koniec roku

Vademecum Mamy

Taka kronikę kiedyś prowadziła wspólnie cała klasa. To była frajda!

Pani KoModa
4 lat

Fotoksiążki sa super – muszę się wziąźć za swoje zdjęcia 🙂

Kasia
Kasia
4 lat

insta kolor jest najładniejszy.

mam
mam
4 lat

Ksiązki musza byc o szkole? Rabat dziala na inne?

Agnieszka
Agnieszka
4 lat

W zeszłym roku zrobiliśmy taki prezent dla wychowawczyni syna.

Marcin
Marcin
4 lat

Fotoksiążki to rzeczywiście wspaniała pamiątka. Ja tworzę fotoksiążki z wakacyjnych wspomnień 🙂

Dawid
Dawid
4 lat

Kurcze kiedyś to było!

anka
2 lat

oj przyda się na zakończenie roku 🙂

19
0
Ciekawy wpis? Dodaj swój komentarz.x