Strona główna Lifestyle Gala Blog Roku 2014

Gala Blog Roku 2014

by HAART
blog roku HAART

Blog Roku 2014 to kolejna edycja najważniejszego konkursu polskich blogerów. Największy, najbardziej prestiżowy, bezkonkurencyjny. Można się spierać o formę głosowania i regulamin, ale ciężko przedstawić inny, ważny konkurs dla tak szerokiej grupy blogerów. Rok temu doszłam do finału, zostałam zaproszona na uroczysta galę, a HAART uznano za jeden z trzech najlepszych blogów w kategorii “twórczość artystyczna”. W tym roku liczyłam na więcej.

Warsztaty Blog Roku 2014

W dniu wręczenia nagród Onet organizuje warsztaty dla blogerów. Cały dzień wykładów, paneli i rozmów w kuluarach. W zeszłym roku, jako zupełny nowicjusz, nie znając ani jednego blogera, uczestniczyłam w warsztatach. Zobaczyłam świat, o którym nie miałam pojęcia. Poznałam wyjątkowych ludzi i obiecałam sobie, że najbliższe 12 miesięcy poświęcę na rozwój i doskonalenie umiejętności. Możecie zobaczyć moją krótką wypowiedź na warsztatach.

Chyba nieźle mi poszło, bo w tym roku organizatorzy nie tylko zaprosili mnie na warsztaty, ale zaproponowali udział w panelu. HAART obok takich sław jak: Jarosław Kuźniar, Dorota Zawadzka, Michał Szafrański (Jak oszczędzać pieniądze), Maciek Budzich (Mediafun), Jacek Kotarbiński, Aleksandra Radomska (Mam wątpliwość), Agnieszka Kaluga (Zorkownia) czy Konrad Kruczkowski (Halo Ziemia).

Wyjątkowe wyróżnienie i wielki kredyt zaufania. Stres związany z konkursem zszedł na dalszy plan. Co tam konkurs, skoro w głowie myśli związane z tematem dyskusji. Panel „Wykorzystanie kanałów w social media do promocji bloga” poprowadził Paweł Lipiec (VML, Wybiegane.pl) a uczestnikami byli: Arlena Witt (wittamina.pl), Kuba Jankowski (Onet, KubaShowTV) i ja.

Przed panelem, w przypływie kreatywności, wymyśliłam z Kubą konkurs. Kto pierwszy w trakcie panelu użyje słowa ŁOSOŚ tak, aby zdanie i ogólna wypowiedź miały sens. Nagrodą była „dozgonna wdzięczność i szacunek” 🙂 Kuba (pewnie z wrodzonej sympatii do kobiet) pozwolił mi wygrać, a Arlena wytłumaczyła zgromadzonym, dlaczego słowo ŁOSOŚ wzbudziło w nas taką euforię.

Oprócz zabawnego epizodu z łososiem mówiliśmy również o poważnych sprawach. Cieszę się, że po panelu kilka osób miało dodatkowe pytania i jeszcze kilkanaście minut dyskutowaliśmy. Ciekawe doświadczenie!

blog roku 2014 gala - haart.pl blog diy zrób to sam 1

Gala Blog Roku 2014

Jubileuszowa, X edycja konkursu. Już na etapie głosowania SMS wiedziałam, że będzie ciężko. “Pasje i Twórczość” była najbardziej obleganą kategorią (389 blogów). Do jednego worka wrzucono pielęgnację kwiatów, miłośników zwierząt, pasjonatów motoryzacji, odchudzania, szydełkowania i ogólnego „zrób to sam”. Jednym słowem – wszystko, co może być pasją. Po pierwszym dniu głosowania byłam na 10 miejscu. Świetny wynik, ale wiedziałam, że to dopiero początek. 6 kolejnych dni agitacji, plakatów w social mediach, aktywizowania przyjaznych społeczności. W dniu zakończenia głosowania byłam na 8 miejscu. Ryzykowna pozycja. Kilka godzin pełnej mobilizacji, aby nie wypaść z magicznej 10. Wynik mnie zaskoczył…

I MIEJSCE W GŁOSOWANIU SMS w kategorii Pasje i Twórczość!!!

Jeszcze raz dziękuję za wszystkie głosy. Dziękuję Panu HAART, Mamie i rodzinie, za to, że wkręcili się w blogowe klimaty i uwierzyli, że blogowanie ma sens. Dziękuję Warmińsko-Mazurskiej społeczności za wielkie wsparcie. Dziękuję wszystkim czytelnikom, którzy wysłali SMSa i puszczali w świat informację „jest taki blog…”


10, a właściwie 11 blogów, które zdobyły największą liczbę głosów SMS, trafiło pod czujne oko Michała Piróga. Przez tydzień obserwował blogi, czytał archiwalne wpisy i wybrał 3 najlepsze, które zostały nominowane do nagrody głównej Blog Roku 2014. HAART był jednym z nich.

Czy marzyłam o wygranej w kategorii? Oczywiście! ale przegrać z taką konkurencją to żaden wstyd. Edwin, trzymam mocno kciuki. Wiem, że dobrze wykorzystasz tą nagrodę! 🙂

blog roku 2014 gala - haart.pl blog diy zrób to sam 2

Nagroda Specjalna Orange goes to… HAART

Rozdano nagrody w kategoriach, wręczono nagrodę Blogera Dekady (MediaFun) i Blogera Blogerów (My Pink Plum). Byłam pewna, że już tylko BLOG ROKU i idziemy do domu. Tomasz Sulewski z ORANGE przygotował niespodziankę – NAGRODĘ SPECJALNĄ. Asia mocno ścisnęła moją rękę i powiedziała „To o Tobie! Zobaczysz”. Miała rację 🙂

Bardzo dziękuję ORANGE za wyróżnienie i wyjątkowe uzasadnienie.

Bloger o wyjątkowej wszechstronności i chęci zmieniania świata. Rzeczywistość to materia plastyczna, można ją kształtować i na nią wpływać. Warto to robić – nie tylko dla własnej korzyści, ale także dla tych, którzy nas otaczają.

Orange Polska

blog roku 2014 gala - haart.pl blog diy zrób to sam 3blog roku 2014 gala - haart.pl blog diy zrób to sam 4FILM z wręczenia nagrody  (HAART –> przesuń na 9:50 min.).

After party

Wywiady, kamery, a zaraz wycieczki do zakładów pracy 😉  Jednak wolę pisać niż mówić… co dokładnie widać na zdjęciach. Kuba, niskie ukłony za pracę przed kamerą. Muszę się sporo nauczyć.

blog roku 2014 gala - haart.pl blog diy zrób to sam 5blog roku 2014 gala - haart.pl blog diy zrób to sam 6NA ZDJĘCIU: Asia (Prezentuje Prezenty), Kuba (KubaShowTV).

Spotkania, rozmowy… – Gala Blog Roku 2014

Mówiłam, mówiłam, mówiłam… z przerwą na podskakiwanie i piszczenie z radości. Rok temu nie znałam żadnego blogera. W ciągu 12 miesięcy poznałam kilkadziesiąt osób tworzących polską blogosferę. Byłam na kilku szkoleniach i kilkunastu spotkaniach. Poznałam koty, psy i gekony blogerów. Związałam się z tym środowiskiem i mocno mu kibicuję. Bardzo się cieszę z wygranej Agaty (Hafija),  Magdy (My Pink Plum)  i  Kasi (Vivi&Oli). Trzymałam kciuki!

blog roku 2014 gala - haart.pl blog diy zrób to sam 7NA ZDJĘCIU: Ania i Jakub (Fashionable), Asia (Prezentuje Prezenty), HAART, Kasia (Vivi&Oli)

blog roku 2014 gala - haart.pl blog diy zrób to sam 8NA ZDJĘCIU: Kasia (Zwierz Popkulturalny), HAART, Agnieszka (Książkowo), Agnieszka (Blox. Matka Godzilli)

blog roku 2014 gala - haart.pl blog diy zrób to sam 9NA ZDJĘCIU: Tomasz Sulewski (Orange), HAART

blog roku 2014 gala - haart.pl blog diy zrób to sam 10

Wieczór z bandą pasjonatów i freak-ów zawsze pozytywnie nakręca! Mam sto tysięcy pomysłów i wielką motywację.

Zdjęcia dzięki uprzejmości: Kamila Mirkowicza, Krzysztofa Kotkowicza, Onetu.

0 0 głos
Oceń wpis:

Zobacz także...

guest
7 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Magdalena Marcin Pyć Rams

Jak ja się bardzo cieszę 🙂 jeszcze raz gratuluje:*
Jakaś Ty maleńka Haniu 🙂
Ściskam Cie moja “sasiadko mazurska” 😉

Asia i prezenty
Asia i prezenty
5 lat

Haniu kochana, raz jeszcze wielkie gratulacje! A wieczór nakręcał pozytywnie wszystkich obecnych, także dzięki Tobie!

Ania
5 lat

Super! Jeszcze raz gratulacje:) sama też się strasznie cieszę z wyróżnienia, ale przede wszystkim właśnie ze wsparcia czytelników! Mam nadzieję, że do zobaczenia wkrótce!:) miłego dnia!

anna_zajac_fashionable

Super! Jeszcze raz gratulacje:) sama też się strasznie cieszę z wyróżnienia, ale przede wszystkim właśnie ze wsparcia czytelników! Mam nadzieję, że do zobaczenia wkrótce!:) miłego dnia!

Aby strona działała prawidłowo, w celu analizy ruchu oraz korzystania z narzędzi marketingowych wykorzystywane są pliki cookies. OK, rozumiem. Więcej...

7
0
Ciekawy wpis? Dodaj swój komentarz.x
()
x

haart hanna kozłowska facebook popup

Zostań ze mną na dłużej i obserwuj HAART na Facebook'u. Bądź na bieżąco, komentuj i dziel się swoimi pomysłami w grupie Pokaż co potrafisz DIY z HAART.

Dołącz do ponad 15 000 fanów!