Strona główna » Gala Blog Roku 2014

Gala Blog Roku 2014

by HAART
blog roku HAART

Blog Roku 2014 to kolejna edycja najważniejszego konkursu polskich blogerów. Największy, najbardziej prestiżowy, bezkonkurencyjny. Można się spierać o formę głosowania i regulamin, ale ciężko przedstawić inny, ważny konkurs dla tak szerokiej grupy blogerów. Rok temu doszłam do finału, zostałam zaproszona na uroczysta galę, a HAART uznano za jeden z trzech najlepszych blogów w kategorii „twórczość artystyczna”. W tym roku liczyłam na więcej.

Warsztaty Blog Roku 2014

W dniu wręczenia nagród Onet organizuje warsztaty dla blogerów. Cały dzień wykładów, paneli i rozmów w kuluarach. W zeszłym roku, jako zupełny nowicjusz, nie znając ani jednego blogera, uczestniczyłam w warsztatach. Zobaczyłam świat, o którym nie miałam pojęcia. Poznałam wyjątkowych ludzi i obiecałam sobie, że najbliższe 12 miesięcy poświęcę na rozwój i doskonalenie umiejętności. Możecie zobaczyć moją krótką wypowiedź na warsztatach.

Chyba nieźle mi poszło, bo w tym roku organizatorzy nie tylko zaprosili mnie na warsztaty, ale zaproponowali udział w panelu. HAART obok takich sław jak: Jarosław Kuźniar, Dorota Zawadzka, Michał Szafrański (Jak oszczędzać pieniądze), Maciek Budzich (Mediafun), Jacek Kotarbiński, Aleksandra Radomska (Mam wątpliwość), Agnieszka Kaluga (Zorkownia) czy Konrad Kruczkowski (Halo Ziemia).

Wyjątkowe wyróżnienie i wielki kredyt zaufania. Stres związany z konkursem zszedł na dalszy plan. Co tam konkurs, skoro w głowie myśli związane z tematem dyskusji. Panel „Wykorzystanie kanałów w social media do promocji bloga” poprowadził Paweł Lipiec (VML, Wybiegane.pl) a uczestnikami byli: Arlena Witt (wittamina.pl), Kuba Jankowski (Onet, KubaShowTV) i ja.

Przed panelem, w przypływie kreatywności, wymyśliłam z Kubą konkurs. Kto pierwszy w trakcie panelu użyje słowa ŁOSOŚ tak, aby zdanie i ogólna wypowiedź miały sens. Nagrodą była „dozgonna wdzięczność i szacunek” 🙂 Kuba (pewnie z wrodzonej sympatii do kobiet) pozwolił mi wygrać, a Arlena wytłumaczyła zgromadzonym, dlaczego słowo ŁOSOŚ wzbudziło w nas taką euforię.

Oprócz zabawnego epizodu z łososiem mówiliśmy również o poważnych sprawach. Cieszę się, że po panelu kilka osób miało dodatkowe pytania i jeszcze kilkanaście minut dyskutowaliśmy. Ciekawe doświadczenie!

blog roku 2014 gala - haart.pl blog diy zrób to sam 1

Gala Blog Roku 2014

Jubileuszowa, X edycja konkursu. Już na etapie głosowania SMS wiedziałam, że będzie ciężko. „Pasje i Twórczość” była najbardziej obleganą kategorią (389 blogów). Do jednego worka wrzucono pielęgnację kwiatów, miłośników zwierząt, pasjonatów motoryzacji, odchudzania, szydełkowania i ogólnego „zrób to sam”. Jednym słowem – wszystko, co może być pasją. Po pierwszym dniu głosowania byłam na 10 miejscu. Świetny wynik, ale wiedziałam, że to dopiero początek. 6 kolejnych dni agitacji, plakatów w social mediach, aktywizowania przyjaznych społeczności. W dniu zakończenia głosowania byłam na 8 miejscu. Ryzykowna pozycja. Kilka godzin pełnej mobilizacji, aby nie wypaść z magicznej 10. Wynik mnie zaskoczył…

I MIEJSCE W GŁOSOWANIU SMS w kategorii Pasje i Twórczość!!!

Jeszcze raz dziękuję za wszystkie głosy. Dziękuję Panu HAART, Mamie i rodzinie, za to, że wkręcili się w blogowe klimaty i uwierzyli, że blogowanie ma sens. Dziękuję Warmińsko-Mazurskiej społeczności za wielkie wsparcie. Dziękuję wszystkim czytelnikom, którzy wysłali SMSa i puszczali w świat informację „jest taki blog…”


10, a właściwie 11 blogów, które zdobyły największą liczbę głosów SMS, trafiło pod czujne oko Michała Piróga. Przez tydzień obserwował blogi, czytał archiwalne wpisy i wybrał 3 najlepsze, które zostały nominowane do nagrody głównej Blog Roku 2014. HAART był jednym z nich.

Czy marzyłam o wygranej w kategorii? Oczywiście! ale przegrać z taką konkurencją to żaden wstyd. Edwin, trzymam mocno kciuki. Wiem, że dobrze wykorzystasz tą nagrodę! 🙂

blog roku 2014 gala - haart.pl blog diy zrób to sam 2

Nagroda Specjalna Orange goes to… HAART

Rozdano nagrody w kategoriach, wręczono nagrodę Blogera Dekady (MediaFun) i Blogera Blogerów (My Pink Plum). Byłam pewna, że już tylko BLOG ROKU i idziemy do domu. Tomasz Sulewski z ORANGE przygotował niespodziankę – NAGRODĘ SPECJALNĄ. Asia mocno ścisnęła moją rękę i powiedziała „To o Tobie! Zobaczysz”. Miała rację 🙂

Bardzo dziękuję ORANGE za wyróżnienie i wyjątkowe uzasadnienie.

Bloger o wyjątkowej wszechstronności i chęci zmieniania świata. Rzeczywistość to materia plastyczna, można ją kształtować i na nią wpływać. Warto to robić – nie tylko dla własnej korzyści, ale także dla tych, którzy nas otaczają.

Orange Polska

blog roku 2014 gala - haart.pl blog diy zrób to sam 3blog roku 2014 gala - haart.pl blog diy zrób to sam 4FILM z wręczenia nagrody  (HAART –> przesuń na 9:50 min.).

After party

Wywiady, kamery, a zaraz wycieczki do zakładów pracy 😉  Jednak wolę pisać niż mówić… co dokładnie widać na zdjęciach. Kuba, niskie ukłony za pracę przed kamerą. Muszę się sporo nauczyć.

blog roku 2014 gala - haart.pl blog diy zrób to sam 5blog roku 2014 gala - haart.pl blog diy zrób to sam 6NA ZDJĘCIU: Asia (Prezentuje Prezenty), Kuba (KubaShowTV).

Spotkania, rozmowy… – Gala Blog Roku 2014

Mówiłam, mówiłam, mówiłam… z przerwą na podskakiwanie i piszczenie z radości. Rok temu nie znałam żadnego blogera. W ciągu 12 miesięcy poznałam kilkadziesiąt osób tworzących polską blogosferę. Byłam na kilku szkoleniach i kilkunastu spotkaniach. Poznałam koty, psy i gekony blogerów. Związałam się z tym środowiskiem i mocno mu kibicuję. Bardzo się cieszę z wygranej Agaty (Hafija),  Magdy (My Pink Plum)  i  Kasi (Vivi&Oli). Trzymałam kciuki!

blog roku 2014 gala - haart.pl blog diy zrób to sam 7NA ZDJĘCIU: Ania i Jakub (Fashionable), Asia (Prezentuje Prezenty), HAART, Kasia (Vivi&Oli)

blog roku 2014 gala - haart.pl blog diy zrób to sam 8NA ZDJĘCIU: Kasia (Zwierz Popkulturalny), HAART, Agnieszka (Książkowo), Agnieszka (Blox. Matka Godzilli)

blog roku 2014 gala - haart.pl blog diy zrób to sam 9NA ZDJĘCIU: Tomasz Sulewski (Orange), HAART

blog roku 2014 gala - haart.pl blog diy zrób to sam 10

Wieczór z bandą pasjonatów i freak-ów zawsze pozytywnie nakręca! Mam sto tysięcy pomysłów i wielką motywację.

Zdjęcia dzięki uprzejmości: Kamila Mirkowicza, Krzysztofa Kotkowicza, Onetu.

0 0 głosów
Oceń wpis:

Podobne

Subscribe
Powiadom o
guest

7 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Magdalena Marcin Pyć Rams

Jak ja się bardzo cieszę 🙂 jeszcze raz gratuluje:*
Jakaś Ty maleńka Haniu 🙂
Ściskam Cie moja „sasiadko mazurska” 😉

Asia i prezenty
Asia i prezenty
9 lat

Haniu kochana, raz jeszcze wielkie gratulacje! A wieczór nakręcał pozytywnie wszystkich obecnych, także dzięki Tobie!

Ania
9 lat

Super! Jeszcze raz gratulacje:) sama też się strasznie cieszę z wyróżnienia, ale przede wszystkim właśnie ze wsparcia czytelników! Mam nadzieję, że do zobaczenia wkrótce!:) miłego dnia!

anna_zajac_fashionable

Super! Jeszcze raz gratulacje:) sama też się strasznie cieszę z wyróżnienia, ale przede wszystkim właśnie ze wsparcia czytelników! Mam nadzieję, że do zobaczenia wkrótce!:) miłego dnia!

7
0
Ciekawy wpis? Dodaj swój komentarz.x