Strona główna » Pytanie na śniadanie – 5 pomysłów na Dzień Babci

Pytanie na śniadanie – 5 pomysłów na Dzień Babci

by HAART
5 pomysłów na dzień Babci

Dzień Babci to wyjątkowy moment, kiedy możemy wyrazić miłość i szacunek dla tych niezastąpionych kobiet. Zamiast tradycyjnych prezentów ze sklepu, coraz więcej osób decyduje się na własnoręczne wykonanie upominków, dodając do nich ogromną dawkę zaangażowania i serca. Dzisiaj przedstawię 5 kreatywnych pomysłów „zrób to sam” na prezent dla Babci, które miały swoją premierę kilka lat temu w programie „Pytanie na śniadanie”. Zainspirujcie się, zobaczcie nagranie z wizyty w programie, a potem śmiało sięgnijcie po narzędzia i materiały, by stworzyć wyjątkowy podarunek dla waszej ukochanej Babci. Pamiętajcie, że nie ma nic cenniejszego niż prezent wykonany własnymi rękoma – pełen miłości i osobistego zaangażowania.

Pomysły na Dzień Babci

Na początek kliknij w zdjęcie i zobacz nagranie ze studia „Pytanie na śniadanie”. Następnie przeczytaj dokładne opisy wszystkich pomysłów. Przy każdym umieściłam link do wpisu z instrukcją krok po kroku.

pomysły na dzień Babci

Album ze zdjęciami w formie harmonijki

To nie tylko zbiór wspomnień, ale prawdziwe rękodzieło, które może wykonać nawet dziecko. Będziesz potrzebować kilku prostych materiałów, takich jak papier z bloku technicznego, kolorowy papier, klej, nożyczki i oczywiście najważniejszy element – zdjęcia. Cały proces tworzenia opisałam we wpisie ALBUM HARMONIJKA i zachęcam do poznania szczegółów. Wisienką na torcie albumu jest czerwona efektowna kokarda.

Ten prezent nie tylko dostarczy Babci wzruszeń, przypominając piękne chwile z życia jej wnucząt, ale także będzie ozdobą pełną miłości. Przygotujcie się na niezapomniane chwile spędzone przy wspólnym oglądaniu albumu.

album na dzień Babci i Dziadka

Wisząca galeria

Wisząca galeria to oryginalny pomysł. Ozdobi przestrzeń, ale również przyniesie radość i wspomnienia. Do wykonania tego projektu będziecie potrzebować zaledwie kilka prostych materiałów, a efekt z pewnością was zaskoczy. Pełną listę materiałów i dokładny opis krok po kroku znajdziecie we wpisie WISZĄCA GALERIA.

kolorowa wisząca galeria
Hanna Kozłowska w Pytanie na Śniadanie

Wiszący wazon z makramą

Marzycie o stworzeniu wyjątkowego prezentu, który nie tylko ozdobi wnętrze, ale także zainspiruje Was do rozwijania własnych umiejętności artystycznych? Wazon z makramą to projekt, który jest równie prosty, co efektowny. Wystarczy opanować jeden podstawowy węzeł, aby stworzyć piękny i romantyczny dodatek do wnętrza, idealny na prezent dla miłośniczek kwiatów. Dokładną instrukcję krok po kroku opisałam we wpisie WAZON Z MAKRAMĄ. To doskonały pomysł na prezent, łączący w sobie kreatywność i funkcjonalność.

Wazon z makramą

Ramka z chrobotkiem

Przenosimy się teraz w magiczny świat natury, prezentując pomysł na ramkę z chrobotkiem – wyjątkowym porostem norweskim, nazywanym potocznie „żywym mchem”. Chrobotek to roślina charakterystyczna dla skandynawskich lasów i popularna wśród florystów.

Chcemy wykorzystać jego niepowtarzalność do stworzenia niezwykłej ramki, która nie tylko będzie ozdobą, ale również przyniesie do wnętrza odrobinę naturalnego piękna. Czyż nie byłoby wspaniale wręczyć Babci prezent, który w sobie zawiera oddech norweskiej przyrody? Instrukcję znajdziesz we wpisie RAMKA Z CHROBOTKIEM.

Ramka z chrobotkiem
Ramka na dzień Babci

Lampiony ciastoliną

Ostatnią propozycją jest projekt, który pozwoli Wam stworzyć romantyczną i magiczną atmosferę. Lampiony z dekoracją z ciastoliny to kombinacja szkła, światła i rękodzieła. Instrukcję krok po kroku znajdziesz we wpisie LAMPIONY Z CIASTOLINĄ.

Lampiony z ciastoliną

5 pomysłów na Dzień Babci

Pokazałam 5 wyjątkowych pomysłów na prezenty DIY dla Babci, które nie tylko wzbogacą jej wnętrze, ale również przyniosą radość. Odkryliśmy tajniki tworzenia albumu ze zdjęciami, oryginalnej wiszącej galerii, romantycznego wazonu z makramą, niezwykłej ramki z chrobotkiem oraz magicznych lampionów z dekoracją z ciastoliny.

Każdy z tych pomysłów kryje w sobie romantyczne elementy. Wybierając jeden z tych projektów wyrazicie swoją kreatywność i podkreślicie, jak bardzo zależy Wam na stworzeniu czegoś wyjątkowego i niepowtarzalnego. Niech Wasze prezenty sprawią, że Dzień Babci stanie się jeszcze bardziej wyjątkowy!

5 1 głos
Oceń wpis:

Podobne

Subscribe
Powiadom o
guest

2 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Adrian
5 miesiące

Moje obie już świętej pamięci Babcie cieszyły się z każdego drobiazgu, wydaje mi się, że im starsi jesteśmy tym bardziej cieszy fakt przyjścia, odwiedzenia, aniżeli prezent.

2
0
Ciekawy wpis? Dodaj swój komentarz.x